Sosa'dan kaptanlığına yakışır hareket

Sosa idmana çıkamıyor ama kampa katıldı

Trabzonspor 05.01.2019, 09:56
Sosa'dan kaptanlığına yakışır hareket

Burak Yılmaz ve Onur kadro dışı bırakıldıktan sonra kaptanlık pazubandını takmaya başlayan Jose Sosa, müthiş bir değişim yaşıyor.

Trabzonspor'a geldiği ilk günlerde daha sorunlu bir görüntü ortaya çizen Arjantinli, 13. haftadaki Fenerbahçe maçından bu yana ise saha içinde de saha dışında da takımın lideri...

SAKAT OLSA DA ERKEN GELDİ

Sosa, son yaptığı fedakarlıkla da gönülleri fethetti. 16. haftadaki Beşiktaş maçında sakatlanan ve yaklaşık 1.5 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Sosa, buna rağmen devre arası kampında takımı yalnız bırakmadı. Önceki gece kendi isteğiyle Antalya’ya gelen Sosa, dün sabah salondaki çalışmada yer aldı.

Teknik direktör Ünal Karaman da bu durumu memnuniyetle karşıladı. Takımın yanında olan Sosa’ya teşekkür eden Karaman, yıldız futbolcuyla yakından ilgileniyor. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Tosunoğlu 1 yıl önce
Aidiyet duygusu budur işte. Colman örneğinde olduğu gibi Latin Amerilalılar her zaman kampa geç gelir kampın huzurunu kaçırırdı. Sosa bunu üstelik sakatken yapmadı. Bravo
Rizeli61 1 yıl önce
İşte kaptan dediğin böyle olur, inşAllah bir daha sakatlık yaşamazsın
Semih Atik 1 yıl önce
İş olsun diye kaptanlık verilmez. Kaptan liderdir. Kaptan fedakarlığı ile ahlaklı davranışları ile arkadaşlarına örnek olandır. Işte kaptan budur. Sana helâl olsun Sosa. Ama bunda Ünal hocanın büyük katkısı var. Ersun ve Rıza döneminde hem oynaamıyordu hem sorumluluk almıyordu. Yonetim kalacak yer sorununu çözdü. Unal hoca hoca guven verdi dogru yerde oynattı. Sonuç ortada. Helal olsun sana aldığın paralar.
Harun Saral 1 yıl önce
Kaptan geçinen Onur Kuvrak'a kapak olsun..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@