"Selçuk'u Trabzonspor istiyor"

Nazifoğlu'ndan saçma iddia

Trabzonspor 27.07.2017, 23:27
"Selçuk'u Trabzonspor istiyor"

Galatasaray Sportif. A.Ş Eski Yöneticisi Levent Nazifoğlu, ilginç bir iddiada bulundu. Nazifoğlu, Selçuk İnan'ı Trabzonspor'un istediğini iddia etti.

Levent Nazifoğlu "Selçuk 2 milyon 900 bin euro alıyor. Yani, Selçuk'a o parayı vermek zorundasınız. Ben Selçuk'un yerinde olsam Trabzon istiyormuş bir kısmını Galatasaray'dan bir kısmını Trabzonspor'dan alır huzuru seçerim. Selçuk'un da gidecekse bile böyle gitmemesi lazım. Sneijder ve Selçuk'un böyle gitmemesi lazım. Kaptanların böyle gitmemesi lazım." dedi
Yorumlar (25)
kemalsdk 3 yıl önce
ne işi varmış bu adamın TRABZONSPOR da,,,,hadi yaaa ikilee,,,
Mustafa kemal 3 yıl önce
Hiç gerek yook. Sadece burak gelsin yeter
Çelebi 3 yıl önce
Etkili bir made kullanmış kafası güzel olunca A.ve G.Dağıtmış!!! Siz Aldırış etmeyin Nazifime,Nede olsa gs'li normal çok normal.
Siberpolice 3 yıl önce
Trabzonspor ne yapsin selcuku. Bizim o mevkide Onazi Kucka Okay ve Aytac var. Hem hainlerle isimiz olmaz. Bedavaya kacip gittigini de unutmadik.
Ercan 3 yıl önce
Hadi oradan Nazifoğlu! Başka kapıya
mulla balaban 3 yıl önce
Sakın değil istemek adını bile duymak istemiyoruz kim onu almaya teşebbüs ederse onun Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim
trabzonlu ali 3 yıl önce
Trabzonun en ihtiyaci oldugu zamanda ksypaklik yapip takimi terkeden bir adami tekrar almak trabzon spor ve taraftarlari basta olmak uzere kendi sahsiyetlerini de assagilamak rencide etmekle es degerdedir, hatta biraz iletisini gidersek sovmek gibidir..
Baybars 3 yıl önce
Cincon cavandada yediği kazığın acısını çikartmanin hesaplartilını yapıyor. Yönetim böyle bir hata yaparsa emin olsun biş türübünlere maç oynarlar bu sene.
Ekrem 3 yıl önce
Aynen haha
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@