Samsunspor'dan Trabzonspor'a hoşgeldin ziyareti

Samsun'a hazırlık maçı için giden Trabzonspor'a Samsunspor'dan hoşgeldin ziyareti.

Trabzonspor 29.08.2020, 10:53
Samsunspor'dan Trabzonspor'a hoşgeldin ziyareti

Trabzonspor, bu akşam saat 18.00'da Samsunspor ile hazırlık karşılaşması oynayacak. Karşılaşma öncesi dostluk rüzgarları esiyor.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar ve Genel Sekreteri Onur Bıyıklı, Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu ve Kafile Başkanı Özer Bayraktar’a Samsunspor forması hediye etti.

SAMSUN’DA BÜYÜK KARŞILAMA

Bugün saat 18.00’de 19 Mayıs Stadyumu’nda oynayacak olan hazırlık maçı öncesi dün akşam Samsun’a gelen Trabzonspor kafilesine Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar ve Genel Sekreteri Onur Bıyıklı, takımın kaldığı otele ‘hoş geldiniz’ ziyaretinde bulundu.

YENİ FORMAYI ÇOK BEĞENDİLER

Ziyarete Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu ve Kafile Başkanı Özer Bayraktar’a yeni sezon formamız hediye edildi. Takımımızın yeni sezon formasını çok beğendiğini belirten Özer Bayraktar, yarın oynanacak hazırlık maçında kazananın dostluk olacağını söyledi.

 

Yorumlar (5)
5561 2 ay önce
Karadenizimizin iki gozde kulubune muhabbetlerimizle....
La 2 ay önce
Artik dusmanligi birakin, karadeniz takimlari
doğan yıldız 2 ay önce
zorlamayın. ne onlar bizi sever ne biz onları.
KALYONCU 2 ay önce
Bırakın bu işleri Devlet su işleri. Samsunspor az bir güçlensin Süper Lig'de gediklensin gene İstanbul yalakalığı ve Trabzonspor düşmanlığı yapar huylu huyundan hiç bir zaman vazgeçmez. Samsunspor 1.Lig'te 2.Lig'te 3.Lig'te yer aldığı zaman Trabzonspor ile dost olur Rizespor'da kümedeyken böyle idi Samsunspor hele Süper Lig'te olunca dahada çirkefleşiyor. Samsunspor herzaman düşük klasmanlarda olunca Trabzonspor'a dost olur.
Görünen köy. 2 ay önce
Yıllarca Samsun da kaldım,taraftar guruplarından şirinler e seslenmek istiyorum! Sadece takımınız için taraftar olun! 10-15 yıl öncesini hatırlayanlar için söylemek isterim;TS nin başka takımlarla olan maçlarına o zaman ki yöneticiler de dahil hem tribünlerde yer, hemde seyirci desteği verilmesinin size bir faydasını olmadığı umarım görülmüştür! Centilmen ve güçlü olmanızı görmek isterim. Aynı şekilde TS yi galip gelirseniz bir TS taraftarı olarak üzülsem bile yaralanmam! Ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır! Bura da yönetime ve taraftarlara büyük iş düşüyor. TS nin her zaman ilk el uzatan taraf olduğunu biliyorum. Samsun sporun kısa sürede lige çıkmasını bekliyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@