Samet Aybaba'dan Trabzonspor sözleri

Aybaba açıklamalarda bulundu Trabzonspor hakkında konuştu

Trabzonspor 03.05.2018, 20:27
Samet Aybaba'dan Trabzonspor sözleri

Sivasspor'un teknik direktörü Samet Aybaba adının Trabzonspor ile anılmasıyla ilgili konuştu.

Aybaba "Profesyonel bir teknik adamım. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. TFF 1.Lig'den gelen oyuncularla bunu başardıysak Trabzonspor'a transfer konuların konuşulması doğaldır. Trabzonspor'da kupa kazandığımız zaman şimdiki başkan sayın Ahmet Ağaoğlu ikinci başkandı ayrıca Özkan Sümer görevdeydi. Gittiğimiz zaman kısıtlı bir ekonomi varken Trabzonspor'da başarılı olmuştuk. Trabzonspor'dan teklif gelirse profesyoneliz sezon sonu oturup konuşuruz. " ifadelerini kullandı.

Radyospor

Yorumlar (13)
Xenos 3 yıl önce
Ya ne aybabası rıza dan ne farkı var ??
ADEM 3 yıl önce
Artık miadı doldurmuş ve denenmiş teknik adamlarla kulüp bir yere varamaz. Ben olsam asla düşünmezdim. Şenol güneşi olmazsa fatih tekkeyi getirirdim.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Vay çakal vay
Erte 3 yıl önce
Adem gel sen Hoca ol
Turan 3 yıl önce
Şenol Güneş kaçdefa istanbul takımlarını yenmiş sonra kulüp krizdeyken trabzonspor kötü durumdayken şenol güneş kabul etmeyip G.koreyi gitti takımı özkan sümer başkan samet teknik adam osene türkiye kupası aldı daha neyspsaydı hazır takımı herkes yönetir
KANCA 3 yıl önce
SAMET AYBABA YA KARŞI ÇIKANLAR ONUN YÖNETTİĞİ TAKIMIN KADROSUNU BU ELEŞTİRENLER İÇİNDE KAÇ KİŞİ SAYAR. VEYE KAÇINIZ O DÖNEMİ HATIRLIYOR.
Ali KARAGÖZ 3 yıl önce
Fatih TEKKE
Savatanica 3 yıl önce
Etme bulma dünyası işte.Rıza da Ersun daha görevdeyken , Sosa yı çok beğeniyorum , TS nin kadrosu müthiş , çok büyük başarılar yakalarız diyordu.Has oldu , şimdi laciverti o görevdeyken konuşuyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@