7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Salih Kavrazlı için Altınordu'dan uçuk istek!

Başkan Ağaoğlu, Salih Kavrazlı'nın lisansının çıkmamasının detaylarını anlattı

Trabzonspor 27.09.2019, 12:06
Salih Kavrazlı için Altınordu'dan uçuk istek!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sezon başında Altınordu'dan transfer edilen Salih Kavrazlı'nın lisansının çıkarılamaması nedeniyle oynayamaması konusunda açıklama yaptı.

Salih için görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirten Ağaoğlu, Altınordu Kulübünün uçuk istekleri nedeniyle lisansın çıkarılamadığını aktardı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in de olduğu bir ortamda Altınordu kulübüyle görüştüklerini söyleyen Ağaoğlu "Bizim niyetimiz belirli bir ücret ödeyip lisanası çıkarmaktı. TFF başkanının varolduğu toplantıda Altınordu Kulübü başkanı sonraki satıştan yüksek bir pay istedi hiç düşünmeden kabul ettik. Ne zaman ki 1.5 Milyon Euro istedi o zaman reddettik. Böyle bir rakam yok. Dolayısıyla Salih'in 18 yaşını doldurmasını beklemek zorunda kaldık, mart ayında lisansı çıkacak" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (8)
yasar 3 yıl önce
altınordu yapısı ahlaksız , modern bir fırsatçı tüccardır. her yıl çocukla üzerinden bir dünya para kazanır , çocuklara 1 kuruş katkıları yoktur. ( futbol okullarına bakarak teyit edilebilir)
Hakan 3 yıl önce
Mart ayına kadar beklemek çok acı yazık değimi çoçuğa
Mantıklı 3 yıl önce
Bu transferle ilgili daha önceki yorumumlarımda; “Altınordu ile ilişkilerii sıcak tutup, onların gönüllerini almalı. Cünkü ordan daha çok futbolcu almalı zira orası bir oyuncu madeni” diye yazmıştım. Fakat yönetim bunu beceremedi. Yazık çok yazık..
Kalyoncu 3 yıl önce
Burnunun dibindeki Vedat Muriç'i Giresunspor'da Profesyonel as kadroda oynadığı dönemde göremeyen amatör lisansı olan futbolcuyu nasıl görsün bizimkiler bakan kör malesef
Mehmet Kaya 3 yıl önce
Mantıklı; mantıksızca ve bir şey bilmeden yorumunu okudum da. Altınordu kulübü başkanı kendi ağızıyla -ben bütün Türkiye’yi tarıyorum da Trabzonspor kadar altyapılarda yetenekli oyuncum yok ve çıkaramıyoruz. Demiştir. Tabi sen bunu bilmezsin.
Jaja 3 yıl önce
mantıklı arkadaş; salih giresun göreleli bir çocuk..Yedi sülalesi görelede.. yani senin tesislerinin 80 km ötesinde.. mesele bu çocukları altınordudan almak mı yoksa burnunun dibindeki çocuğu altınorduya kaptırmamak mı?
Abuser 3 yıl önce
Adamlar haklı hazır beleş adamı alacağına kendin yetiştir sat.
Mantikli 3 yıl önce
Ben ne yazdim , siz nerenizle okudunuz? Senin takimin her yil kac oyuncu altyapisindan kadroda direk oynatyor? Altinordu'da kac yabanci oyuncu var?
Benim yorumlarima sacma sapan yorum vermektense sizde mantikli bir fikir üretin.
Altinordu'dan baska oyuncu almak kötümü olur?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@