Rodallega'da Nwakaeme kozu

Trabzonspor, Anthony Nwakaeme'nin yükselen performansıyla mukavele yenilemeyi düşündüğü Rodallega için koz edinmiş oldu.

Rodallega'da Nwakaeme kozu

Trabzonspor'da sezon sonunda mukavele yenilemeyi düşündüğü isimlerden biri Rodallega’ydı. Kolombiyalı futbolcuyla 1+1 yıllık imza atılması bekleniyor.

Bu noktada Anthony Nwakaeme'nin giderek yükselen performansı, yönetimin masadaki en büyük kozlarından biri haline gelmiş durumda. 

Nwakaeme'nin gol yükünü üstlenmeye başlaması takım içi rekabette önemli bir artı olurken sözleşmesi sona erecek Rodallega'ya önemli bir alternatif oluşturdu. Yönetimin ilerleyen yaşı ve alternatifsiz olmaması nedeniye Rodallega'ya karşı daha uygun bir sözleşme önermesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 09:21
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhibbi
Muhibbi - 1 yıl Önce

Yazar burada ne anlatmak istemiş yazar mısınız

Kemal SAKA
Kemal SAKA - 1 yıl Önce

Trabzonspor'da sezon sonunda mukavele süresi sona erecek olan futbolculardan biri olan Rodallega'nın ilerleyen yaşı ve
Anthony Nwakaeme'nin yükselen performansı, yanısıra gol yollarındaki kayda değer katkısı düşünüldüğünde bu gelişme, imza sürecinde Trabzonspor'un elini daha da güçlendirmekte. Böylece, takım içi rekabetin artması ve Trabzonspor'un bu alanda alternatiflerinin fazlalaşması sebebi ile kulüp mali çıkarlarına daha uygun bir sözleşme uzatımı yapma ihtimalinin güçlendiği değerlendirilmektedir.

yazara dipnot: mukavele süreçleri, kulubün kendi emekçilerine karşı "kozları" cümlesinden olarak değerlendirilmemelidir. Zira, futbolcular hizmet ettikleri camiaların düşmanı yada rakibi değil, bilakis dostu ve yoldaşıdır.

TS
TS - 1 yıl Önce

maç devam ederken, nasil olsa nwakeme var, gol atar veya asist yapar diye takıma katkısı çok fazla olan bir futbolcu.

Hamburg horn
Hamburg horn - 1 yıl Önce

Kesinlikle gönderilmeli.sıradan bir golcü

Tahir
Tahir - 1 yıl Önce

Yani demek istiyorki Antoni senden genc golde atıyor çok az bir para ile oynuyor istersen sende Nkwamenin gibi anlaşma yap kal demiş Rodellegaya

SIRADAKİ HABER