7m


7m

hyundai

Rıza Çalımbay: En güçlü lobi Trabzonspor'da

Rıza Çalımbay, Trabzonspor'a çamur atmak için fırsat kollayanlara adeta pas attı.

Trabzonspor 02.02.2022, 19:13
Rıza Çalımbay: En güçlü lobi Trabzonspor'da

Bir dönem Trabzonspor'u da çalıştıran Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk yarışıyla ilgili konuşan Çalımbay Trabzonspor'un lobisinin güçlü olduğunu söyledi. 

Yeniçağ'a konuşan Çalımbay şöyle konuştu;

 Bu sene Trabzonspor'un büyük avantajları var. En büyük avantajı Avrupa'ya erkenden veda etmesi oldu. Diğer 3 takım gitti, büyük sıkıntı yaşadı. Biz de gittik, sıkıntı çektik. Trabzonspor sadece ligi düşündü. Çok da para harcadılar, hala harcıyorlar. Trabzonspor'un şampiyon olması gayet normal. Olmazsa olmaz! Olmazsa büyük sürpriz olur. Trabzonspor zaten şu anda en çok lobisi olan takım. Ben de orada çalıştım, iyi biliyorum. Lobisi güçlü. Yani şunu demek istiyorum, her yerde Trabzonlu var, her yerde taraftarı var. Büyük camia. Zaten taraftarı da büyük.


Yorumlar (23)
Mr 4 ay önce
Bu hocadan nefret ediyorum. Bunun TS hakkında yorum yapmasını çekemiyorum. Madem lobimiz var neden 2011 kupamız şikeciler de. TS ile Sivası kıyaslayamassın. Önce müzelere bak derler adama. Futbol lobi işiyse sende git lobisi olan takımda çalış.
Vfore 4 ay önce
bu zat bizim takımı çalıştırdığı sırada lobi yokmuydu? röportaji alan sözde gazeteci bunu sorsa idi. lobi var ama TS aleyhine demeç verecek kim varsa haberleştiriyorlar.
İsiyin 4 ay önce
demek ki lobimiz 40 yıldır başkaları için çalışıyordu. valla daha hiçbir şey belli değil. başakşehir'in şampiyon yapıldığını gördü bu gözler. diğer istanbul kulüplerinin nasıl şampiyon yapıldığını herkes biliyor. eğer Trabzonspor bu sene şampiyon olursa hakkıyla emeğiyle olacak. hem İstanbul lobisine karşı hem sözde kendi lobisine karşı. 1995-1996 sezonu yüzde yüz, 2005-2006, 2010-2011 yüzde yüz hatta her şeye rağmen 2019-2020 sezonu kadrolarımız bu kadro kadar şampiyonluğu hakediyordu. ne oldu? nerdeydi lobimiz? öyle lobi bundan sonrada eksik kalsın.
GÜMÜŞHANELİ 4 ay önce
Lobimiz vardı da 2010 ve Başakşehir travması niye yaşadık? Lobimiz var da 84 ten bu yana kaç şampiyonluk var. Tipine bakınca adam sanıyorum ama yok. Sende tırt çıktın Rıza Efendi...
Mantıksız 4 ay önce
Ülkedeki Futbolcu ve T. Direktörlerin çok ciddi ‘Kültür’ sorunu var. Konuşma ve Demeç verme şekilleri tam bir “Varoş” usulü.
mustafa D 4 ay önce
sana yakismiyor hakemleri biraktin simdi sira Trabzonspora mi geldi ,ne lobisinden bahsediyorsun simdiye kadar en az 5 sampiyonlugumuz calindi o tarihde nerde idi lobi dedigin
Erdem 4 ay önce
Yaptığın açıklamanın amacını anlamadık. Lobisi var derken lobi ile şampiyon olacak isek neden Koaussi, Visca, Yusuf, Puchacz ı alalım. Trabzonspor camiası büyük bir camia dersen anlarım fakat lobi söylemlerine resmi sitemizde cevap verilmelidir. Sayın Ağaoğlu, ali koç bizi TFF ye şikayet etti ya, sizde bu adamı şikayet edin TFF ye, bakalım bu açıklamalarda amacı ne imiş, karın ağrısı mı var yada öveyim derken yanlışlıkla pot mu kırdı ?
EDGAR 4 ay önce
Her sezon kesintisiz ve istikrarlı şekilde bu kadar Trabzon’a karşı ağlayan bir hoca görmedim. Her sene bir şey çıkarıyor adam.
ayan 4 ay önce
okadar lobısı vardıda sen nıye sampıyon yapamadın boyle ..ınsanlar turk futbolundan temızlenmedıkce bı halt olmaz
Emirzade 4 ay önce
Yürü git az ötede konuş.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@