7m


7m

hyundai

Nwakaeme canlı yayında Ogu'ya Trabzonspor'u anlattı

Adı Trabzonspor ile anılan Ogu için Nwakaeme de devrede olduğunu gösterdi.

Trabzonspor 17.04.2019, 15:14 17.04.2019, 18:41
Nwakaeme canlı yayında Ogu'ya Trabzonspor'u anlattı

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor ile adı anılan ve dün takımından ayrılacağını açıklayan Beer Sheva'da oynayan John Ogu'ya bordo mavili takımın yıldızı Anthony Nwakaeme Trabzon'u ve Trabzonspor'u anlattı.

Sosyal medya üzerinden canlı yayında sohbet eden iki Nijeryalı futbolcu hayranlarının sorularını yanıtlarken aynı zamanda Trabzonspor ile ilgili de konuştu. Nwakaeme eski takım arkadaşı olan Ogu'ya Trabzonspor'u anlattı ve Abdülkadir Ömür'ü de Türk Messi olarak arkadaşına tanıttı.

trabzonspor


Yorumlar (4)
yakup 3 yıl önce
Ogu iyi futbolcudur geriden oyun kuran ve kesici görevlerini rahatlıkla alabilecek bir oyuncu maç içerisinde topla buluşmaktan çekinmeyen topu sürekli ayağına isteyen bir isim. Toplu oyunlarda pas trafiğini düzenleyebiliyor pas özelliğinin yanı sıra, uzun boyunun verdiği avantajla birlikte hava toplarında da çok etkili oynayabiliyor.Rakipten gelen uzun toplarının büyük çoğunluğuna hakim olan Ogu aynı zamanda takımının duran top organizasyonlarında da hedef oyuncu oluyor.tipik bir sol ayaklı orta saha özelliği olarak top kontrolü ve ayağını iyi kullanabilen Ogu, aynı zamanda ceza yayı dışarısından attığı şutlarla da tehlikeli olabiliyor. trabzonspor gel
Cemil 3 yıl önce
Kolbasti ve dar sokaklarinda sarkisini acti canli yayinda
yasar 3 yıl önce
COME TO TRABZON OGU
yakup 3 yıl önce
Trabzonspor gel

Gelişmelerden Haberdar Olun

@