Novak ve Sosa'da son durum! Ağaoğlu açıkladı

Ahmet Ağaoğlu Novak ve Sosa'nın sözleşme durumunu açıkladı

Trabzonspor 20.12.2019, 09:19
Novak ve Sosa'da son durum! Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor'da sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Jose Sosa ve Filip Novak ile ilgili son durumu Başkan Ahmet Ağaoğlu açıkladı.

Futbolcularla bir sorun olmadığını belirten Ağaoğlu "Novak ve Sosa konusunda menajerleriyle görüşmeler sürüyor. Futbolcularla bir sorun yok. Belirlemiş olduğumuz bütçelerle arada çok fark yok. Menajerlerin bir takım talepleri var onları aşmaya çalışıyoruz. " ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (9)
yiğit 11 ay önce
Çok saygı duyduğum Sosa Denizli maçında alenen takımı sabote etmesiyle benim için bitmiştir artık.Sen bu takımın kaptanısın sana bu taraftar inanılmaz sahip çıkmış senin yaptığın hainlik.Bir takım sıkıntılar olabilir ancak bunları saha dışında çözmelisin saha içinde değil.
Ts61 11 ay önce
Evet Sosa iyi değildi o maçta ama bu onun hainlik yaptigini kanıtlamaz. Her oyuncu formunda olmayabilir dostum...
Zaza 11 ay önce
Anlaşma olsa hiç oynamazlar. Maç başı anlaşma ve senelik olmalı. Garanti para ile yapılan sözleşmeden hayır gelmez. Sene sonunu bekleyelim bakalım performansları nasıl. Aceleye gerek yok.
Bay beyin 11 ay önce
Allah size akıl ihsan etsin sosa şampiyonluk sözleşmesi yapmış ayıp ayıp birgün de kahraman birgün de hain ilan ediyorsunuz ehli vicdan sosa kralın dibidir bizim hep aynı handikapimiz var denizi gecip derede boğuluyoruz nedeni takım baskı altında yılların verdiği bir yük sorumluluk ve büyük baskı maç sonu taraftar kenetlenip takımı trüpüne çagırzsa elleri kırılıncaya kadar alkışlasa bakalım zaman neyi kolay kılardı hemen vurmak kolay sonuna kadar kol kola
yasar 11 ay önce
sayın başkan hugo da ve yusuf ta büyük hata yaptın , bari bunlarda yapma.!!!
yiğit 11 ay önce
TS61 bence Denizli maçını iyi seyret bakalım Sosanın yaptıkları formsuzluktan mı yoksa sabote etmekten mi? Ki bu maçta kaybedilen sadece 3 puan değildi.Sen bu takımda kimsenin almadığı paraları aldın kimsenin görmediği kıymeti gördün!!!!! Kaptansın birde.Onur da kaptandı!!!
doğan yıldız 11 ay önce
bence acele etmeyin.sezon sonunu bekleyin.sosa seneye 1 yaş daha almış olacak.
26_61 11 ay önce
Taraftarı olduğumuz takımı könü günundede yenildiğindede desteklemeyecekseniz bu takımın taraftarlığını bırakın.Bu takim bir buçuk yıl önce iflas etmek üzereydi.Futbolu çok bilenler sayesinde unutmayın.
Sincap61 11 ay önce
Sosa ve Novak hatta Nwakaeme için fiyat indiriminde talep ediyorsunuz ama Sturridge için 3,5€ milyon nereden veriyorsunuz? Hani dışarıya atacak PARAMIZ YOKTU? Lütfen kimse kimseyi kandırmasın. Tekrar söylüyorum Ünal Hoca Sturridge'i İSTEMEDİ... Kim ne derse desin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@