banner526

banner513

Novak'tan menajerine talimat

Trabzonspor ile sözleşmesinin bitmesine 6 maç kalan Filip Novak, yeni mukavele görüşmelerini sezon sonuna bıraktı.

Trabzonspor 30.06.2020, 08:51
Novak'tan menajerine talimat

Daha önce bu konuda Başkan Ahmet Ağaoğlu da açıklama yaparken, “Sosa ve Novak bizzat kendileri bu taleple bana geldi” demişti. Çifte şampiyonluk yolunda takımın konsantrasyonunun bozulmasını istemeyen Trabzonspor Yönetimi, hem Sosa hem de Novak’ı mutlaka takımda tutmak istiyor.

Ancak buna rağmen Novak’ın menaceri arayışlara çoktan başladı. Başta Fenerbahçe olmak üzere İstanbul kulüplerine oyuncusunu önerdi.

Novak ise final haftalarına girilirken menacerine talimat verdi. Çek yıldızın, “Sezon bitene kadar bana transferle gelme. Burada sadece şampiyonluğa odaklandım. Takım olarak çifte kupaya odaklandık. Lig sona erdiğinde de önce Trabzonspor ile görüşelim” dediği öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (17)
Cevo 5 gün önce
Başkanı anlıyorum standartların üstüne çıkmak ve kendi koyduğu kurallarla ekonomik ambargoyu delmek istemiyor ama Novak gibi bir adamın varsa üçe beşe bakmadan takımda tutmaya çalışacaksın. Gitse fenere gidecek bize karşı oynayacak, bizim onun yerine bulacağımız sol bek tutmazsa ne olacak. Yıllardan beri ilk kez hücum yönü yüksek bir sol bekimiz olmuş takımda tutmaya bakın. Pereira da öyle. Yaşlı maşlı ama hem liderlik ediyor hem güya genç Abdülkadirlerden Serkanlardan daha fazla koşup mücadele ediyor takımı onlardan çok sahipleniyor. Böyle bekler bulmuşsun kaçırmak aptallık olur.
Volkan 5 gün önce
Novak hakkındaki yorumuna sonuna kadar katılıyorum ama Pereira için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim:)
Ts6129 5 gün önce
InşAllah gitmez savunma hücuma gore daha düşük ama bence takimin önemli parçası başkan rodellega gibi bunuda elinden kaçırmaz umarım gecennyilki yıldızımızı bedava gönderip yerine milyonlar verip sturridge yi aldık ortada herşey..
Ys61 5 gün önce
Novak ve esi trabzonda kalmak istiyor ama biraz zam istiyor oda kayet normal hak ediyor gecen sene shalke istedi gitmedi trabzonda mutluyum dedi novak gibi bir daha zor bulunur kesinlikle kalmali
Hanefi Demirci 5 gün önce
Kanıt yok bunlar dedikodu Trabzonspora zarar veriyor
Engin 5 gün önce
Tecrube ile sabittir. Bir topçu sezon sonuna bırakalım ayağına yatıyorsa üzgünüm ama gidecek demektir. Kalmak isteyen bu ayakları yapmıyor. He gittiği takımda oynayabilir mi bu kadar faydalı olur mu orası tartışılır. Yazın bir kenara arar Trabzon daki futbolunu
Adnan 5 gün önce
gitmek isteyene kal dememekte fayda vardır. Abdurrahim o bölgede oynar
mavi 5 gün önce
Menajer değil komisyoncu, bu komisyoncu kaç kılube sözde novakı transfer etmiştir ama ağaoğlu şampiyonluk da novakı bırakmaz bu komisyoncuya ayarı atar.
Hasan 5 gün önce
Beyler , Novak duygusal bağ kurmuş taraftarla bir yere gitmez. Şampiyon olursak hiç gitmez. Adam oynadığı futbolla, attığı gollerle buradayım diyor. Yeter ki o sevgi selini kötü günde de görsün.
murat 5 gün önce
bence hiç de yazdığınız gibi değil..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@