7m


7m

hyundai

Newton'dan Antrenmanda da hücum oyunu

Newton antrenmanlarda bile hücum oyunu yaptırıyor.

Trabzonspor 29.09.2020, 13:52
Newton'dan Antrenmanda da hücum oyunu

Trabzonspor’da daha önce hücum futbolu oynatmak istediğini açıklayan teknik direktör Eddie Newton, antrenmanlarda da öğrencilerine sık sık hücuma yönelik uyarılarda bulunuyor.

Savunmaya da hücum hattından başlamaları gerektiğini vurgulayan Newton, top kendilerindeyken futbolculardan içeriye ve rakip arkasına koşular yapmasını istiyor.


Yorumlar (5)
Özgür 2 yıl önce
Futbolculardan çok hocaya güveniyorum. Oturtacağı sistemle takımı uçuracak. Artık futbolda süper starları olan değil sistemini kuran kazanıyor. Bknz. Bayern Müchen.
firat 2 yıl önce
hoca oyunculara söyle gözleri öndeki adamda olsun. kaç maçtır sörtloth'tan beri forvet ileri koşu yapıyor gerideki yan pas yapıyor. ileri boşlukta adam kaçırsınlar.
Zalli 2 yıl önce
Katılmamak mümkün mü çok haklisiniz. Forvet sarkmış defans arkasına bizimkiler uyuyor. Çalışmak telkinde bulunmak gerek düzelecek diye umuyorum
Kadir08 2 yıl önce
İşin gerçeği bende hocaya güveniyorum ama eldeki bazı topçularda hırs olabilir ama akıl katamıyorlar futbol yüzde 70 akılla oynanıyor
Zalli 2 yıl önce
Sanki güven yok. Sanki eleştiriyi kaldiramiyor bizim uşaklar. Ama tozunda eleştiri ve destek lazım. Ne yazikki ya oldum diyorlar yada yeteneksiz bazı gençlerimiz hiç üstüne koymuyor. Bazen her Trabzonlu Trabzonspor'da oynar mı dedirtiyorlar. Futbulda şans tanınan arkadaşlar gençler yeteneginize ve kendinize güveninin sorumluluk alın . Yok sosa yok shorlot yok novak bunlarda çalışıp performans koyuyor. Yatınca kabak oluyor. Çalışın gençler bu fırsatı herkes bulamıyor. Evet bizde taraftar olarak sabirsisiz siz her söze takmayın almanız gereken haklı eleştirilere kulak verin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@