banner526

banner513

Muharrem Usta'dan Burak Yılmaz açıklaması: "Ara Ara görüşüyoruz ama..."

Başkan Muharrem Usta Burak Yılmaz'ın transfer iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 24.04.2017, 11:38 24.04.2017, 11:58
Muharrem Usta'dan Burak Yılmaz açıklaması: "Ara Ara görüşüyoruz ama..."

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, siyah ile beyaz kadar fark edilen bir Trabzonspor olduğunu belirterek, geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.


Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, geleceği aydınlık olarak gördüğünü ifade etti. Siyah ile beyaz kadar fark edilen bir Trabzonspor'un ortaya çıktığını söyleyen Usta, "Geleceğimizi ben aydınlık olarak görüyorum. Her açıdan sorunlarımızı ve problemlerimizi çözmeye çalışıyoruz. Doğru yolda olduğumuzu daha iyi bir şekilde görebiliyoruz. Adım adım ve bölüm bölüm ilerliyoruz. Doğru yola girdik ve bunun kademelerini zamanla tüm Trabzonspor sevdalıları görecek ve iyi bir Trabzonspor izleyecekler" dedi.

"BURAK YILMAZ İLE İLGİLİ GÜNDEMİMİZ YOK"

Trabzonspor ile adı sıkça anılmaya başlanan Burak Yılmaz'la ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Usta, "Burak bizim için Trabzonspor tarihine izler bırakmış bir oyuncu. Yeni stadyumumuzun açılışında Burak Yılmaz'ı taraftarlarımız bağrına bastı. O bizim için özel bir oyuncu, evladımız gibi. Ara ara kendisiyle görüşüyoruz ama bu görüşmelerden Burak Yılmaz, Trabzonspor'a gelecek diye bir şey çıkarmak doğru değil. Burak Yılmaz ile ilgili çok ciddi bir gündemimiz asla yok. Liglerin bitimine 6 hafta kala kiminle görüşüp-görüşmediğimiz de çok önemli değil. Çünkü lig devam ediyor. Lig sonuna kadar iyi bir iş çıkarmamız lazım. Trabzonspor olarak neye ihtiyacımız var ise bunu teknik ekiple görüşüyoruz ve zamanı geldiğinde de gereğini yapacağız" ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
aslan1461 3 yıl önce
istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz
fidans 3 yıl önce
Kaçarak giden futbolcuları, kesinlikle, İSTEMİYORUZ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@