vardallar

Konyaspor Trabzonspor maçının hakemi belli oldu

Konyaspor Trabzonspor maçını Halil Umut Meler yönetecek

Trabzonspor 20.09.2021, 11:50
Konyaspor Trabzonspor maçının hakemi belli oldu

Süper Lig'in 6. haftasında görev yapacak hakemler belli oldu.

Buna göre Trabzonspor deplasmanda Konyaspor ile karşılaşacağı mücadeleyi hakem Halil Umut Meler yönetecek.

Onun yardımcılıklarını Ekrem Kan ve Cevdet Kömürcüoğlu üstlenecek. Dördüncü hakem ise Çağdaş Altay olacak.


Yorumlar (8)
Yomrali h.hamzaoglu 1 ay önce
heyy millett. öncelikle şunu bilmelisiniz.. Cüneyt çakır önderliğinde 8-10 hakem bile isteye Trabzonsporu doğruyorlar. aşağda nedenlerini yazacağım.. G.saraylı levent tüzemenin geçen sene (şampiyonluğun b.şehire verildiği sene) bana bir hakem bu işin içinde bazı hakemler var ama ben yokum açıklaması çok net ortada.. başakşehire verdikleri şamp.ta çok açık 27 puanımızı çaldılar.. beyler tamam yeneceğiz ama sadece öyle hakemleride yeneceksin demeyle olmuyor bu işler, adamlar doğruyorlar resmen. olmayacak kararlar veriliyor aleyhimize ve futbolcularda görüp anlıyor bunları. moral motivasyonları kayboluyor haliyle.. gelelim bu hakemlerin çeteleşme sebeblerine.. 1.sebeb Trabzonsporun haklı şike davası TFF,le çekişmesi 2.sebeb eski başkanın(ibrahim başkan) G.antep maçı sonrası hakemleri sabah 3 e kadar statda hakem odasında esir tutması, 3ncü sebeb salih dursunun deniz ateş bitnele kırmızı kart göstermesidir.. ayrıca istanbulun masabaşı oyunlarıyla Trabzonsporu durdurma çalışmaları her zaman var zaten.. Trabzonsporu bazı Trabzonlular bile sevmiyor ,3 küçük takımı tuttukları için.. burada yersiz tatışmalara girmeye gerekde yok.. takım üst seviyede olmalı ki öyle.. bu sene rakipleride hakemleride yenerek şampiyon olacak Allahını izniyle, Allah yar ve yardımcınız olsun.
A.parlak 1 ay önce
Var ada cüneyt çakır gelse oh ne ala
Puan almak imkansız
atakandost 1 ay önce
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın puan kaybettikleri haftayı takip eden haftalarda ve özellikle bu hafta gözümüz hakemlerin üzerinde olacak ; Konyasporun (geçmiş yıllardan da gözlemlediğimiz gibi) Trabzonspor karşısına ekstra bir motivasyonla çıktığı düşünülecek olursa net skor elde etmek için hakemi de aşmamız gerekecek .
Serkan 1 ay önce
Arkadaş bir kişide çıkıp demiyor ki niye bu sıcakta saat 17'de maç yapıyoruz , hem niye sadece Trabzonspor. Geçen maç saat 16'da Kasımpaşa ile kavurucu sıcağın altında oynadık , şimdi de Konya'da , yapın bakalım ligi dizayn edenlerin maçlarını bu saatlerde de görelim sizi , böyle ayrımcılık olur mu ya sonra futbolumuz neden 1 cm ilerlemiyor.
Koc 1 ay önce
Hiç güvenmeyi. SIHIRLI EL CIKAR.Uyarmakta fayda var. SONRA COK GEC OLABILIR.HAKSIZLIK YAPILDIGI AN KIME YSPILIRSA YAPILSIN EU UST PERDEDEN TEPKI ŞART SONRA YANIMIZDA KIMSEYI BULmayiz.Saygilar.
A.parlak 1 ay önce
Fazla ileri gittik önümüzü kesmenin zamanı geldi federasyonun tetikçisi ni gönderdiler. Galibiyet beklemeyin en iyi ihtimal mağlubiyet
Muhammet özen 1 ay önce
Tetikçi cüneytle biraz çırptılar olmadı mete ile denediler, ardından bir tetikçi daha aynen devam, balık baştan kokar, metin tokat pisliği gitmedikçe kirlilik aynen devam
Yuksellll 1 ay önce
Ts budama, doğrama, engelleme operasyonu tam gaz....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@