7m


7m

hyundai

Karaman'a ilk veda Hüseyin'den

Hüseyin Türkmen sosyal medyadan Karaman'a veda etti

Trabzonspor 31.12.2019, 15:35
Karaman'a ilk veda Hüseyin'den

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman ile dün yollarını ayırdı.

Bu gelişmenin ardından Karaman'a ilk veda eden isim Hüseyin Türkmen oldu.

Genç futbolcu "Kariyerime başlangıç yapmamda ve devamında çok desteğin oldu hocam. Çoğu şeyi senden öğrendim. Bana yaptığın katkılardan dolayı minnettarım. Her şey için çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (37)
Yaşar Dursun 2 yıl önce
Ünal hoca bizden dır. Seviyoruz. Hep Trabzonsporlu kalacak. Ama gerçek şu: şuan Başkanımız Trabzonsporun tek çaresi. Trabzonsporumuz tahrin en zor döneminden geçerken Ahmet Ağaoğlu elini taşın altına koyması Trabzonsporun olmaz sa olmazı. Artık antronor konusunda öne bakmak lazım. Hata bir şans da ola bilir, kadro ya yeni hayat getire bilir, defansif anlamda daha sabit ola biliriz. İkinci yarıya daha zaman var. Başkaları gibi Ünal hocanın ayrılmasını istemezdim ama artık oldu. Yeni gelen hoca yi şans olarak görelim.
Trabzon sever 2 yıl önce
Sonunda aklı başında bir yorum. Elinize sağlık.
Reis 2 yıl önce
Söylemek istediğim budur ????Erman Toroğlu : Bir hafta önce Ali Koç, canlı yayında Ersun Yanal'a giydirdi ve dedi ki bu takım futbol oynamıyor kardeşim, başka bir teknik adam bile olsaydı bu puanı almıştık diye ağır bir serzenişte bulundu. Ersun Yanal'da kulüp başkanına makamı gereği saygı duydu ve başkan haklıdır hatalarımız var dedi. Başkan Ahmet Ağaoğlu ise Konyaspor maçindan sonra gayette nazik bir dille bizim oynayacağımız futbol bu değil takım 1-0 öndeyken geriye yaslanıyoruz bence buna bir çözüm bulunmalı dedi. 1 hafta önce Trabzonspor taraftarı aynı başkan gibi konuşuyordu ve oynanan futboldan rahatsızdı. Bugün herkes bir anda Ünal Karamancı oldu. Başkan 1 milyar TL bankalar birliğinin anlaşmasına kendi kefil olup imza attı. Sen babana 10 bin tl tl kredi çekerken bile düşünürsün ya. Adam 1 milyar TLye kefil olmuş altında imzası var. Bırakta maçtan sonra bir kaç serzenişte bulunsun. Sen kalkıp başkana taraftar gibi karşıma geçip hesap sorma ben sana cevap vermem diyemezsin abi. Başkan Ünal Karaman'ı Trabzonspor'a getirdiğinde Taraftar bu Ünal hoca ile olmaz diye ayağa kalktı. Başkan risk aldı senin için sen başkanı yarı yolda bırakıp ahkam kesip gidiyorsun. Karabük'ü küme düşürmüş bir adamken seni tutup Trabzonspor'a teknik adam yapmış bir adamı dün az kaldı koltuğundan ediyordun.Başkana böyle hakaretler edilirse bu başkanda kaçar gider bakın söylüyorum.
GÜMÜŞHANELİ 2 yıl önce
Çok ararsınız Ünal'ı çooookk.
İbrahim 2 yıl önce
Zamanı geri getirmeyiz. Geleceğin ne getireceğini de bilemeyiz. Öyleyse ön yargilardan sıyrılıp toparlamaya çalışmaliyiz. Kendi insanımıza daha çok değer vermeli onu motive etmeliyiz. Yapmak zor. Yıkmak kolaydır.
Ahmet 2 yıl önce
HT4 Şimdi taraftar seni ve A. Parmak'ı yemeye çaışacak. Yeni gelen hocaya HT4 ve Parmağı oynatma diye baskı yapacaklar. Kafanı takma. Sen takımın ve ligin en iyi stoperlerindensin. Çalışmaya devam kardeşim. Hayırlı seneler.
Reca 2 yıl önce
Bravo Hüseyin. Bu vefayı tüm futbolcularımız göstermeli. Hatta Ünal hoca belli bir zaman sonra takımca ziyaret edilmeli gönlü alınmalı. İnşaallah yeni teknik direktör altyapıya önem verir.
Yunus 2 yıl önce
Bayramada cağırakmı
Arıza 2 yıl önce
Evet sene sonu şampiyonluk kutlamalarınada çağrılmalı bence:))
4161 2 yıl önce
Ahmet ağaoğlu kendi başını yedi. Hoca gönderme tarihi çok yanlış
Fersad 2 yıl önce
3.lig oyuncusu ama malesef bizde herhafta 11 de niye gol yediğimiz belli hermacta
Şevket61 2 yıl önce
Senin futbol bilgin 3 lig değirinde. Hüseyin iyi stoper yanındakiler beş para etmez.
hasan 2 yıl önce
gençlere sanş veren ünal değil başkandır. neden ünal çalıştığı diğer takımlarda bir tane altyapıdan genç çıkarmadı. çünkü o gençlerin oynaması başkanın futbol düşüncesin bir ürünü. şunu kafanıza sokun bu camianın tek kurtuluşu ahmet ağaoğludur.adamın arkasında durun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@