İvanildo'da son durum nasıl? Ne zaman dönecek?

Trabzonspor'da İvanildo hakkında açıklama yapıldı

İvanildo'da son durum nasıl? Ne zaman dönecek?
banner432

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Gençlerbirliği maçında sakatlanarak oyundan çıkan Ivanildo Fernandes’in sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaşar Kibar Güven,  Ivanildo Fernandes‘in bugün yapılan tetkikler ve çekilen MR sonucunda sağ adduktör kas grubunda yaralanma tespit edildiğini ve 2 ile 4 hafta arasında sahalara dönmesinin beklendiğini ifade etti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
BR4
BR4 - 1 ay Önce

Abi bu topçulara ne oluyor ya. Yoksa yanlış yükleme idman kurbanımı oluyorlar anlamadım.

ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN @BR4 - 1 ay Önce

ben sana anlatayım ünal karaman futbolculara aklıyla değil yüreğiyle oynama aşılıyor ve bu sonlar kaçınılmaz oluyor onaziden tutta bu zamna kadar gelen sakatklıkların tek sebebbi bu tabi başarının da sebebi bu

fzl-ynd
fzl-ynd - 1 ay Önce

Takım Bu kadar Ruhsuz Olurmu.Benim akşam izlediğim yakında novak sosa periara ve adrian dışında koşan topçu yoktu.Hakemi de sahaya gömme zamanı geldi.Federasyonu da sahaya gömme zamanı geldi.Ortasahaya acil koşacak adam lazim.Mikel geziyor Parmak hiç yoktu shorlet 3 tane pozisyonu eş geçti.Ruh yok takıma önce ruh gelmesi lazım.Bu kadar aciz bir takım dün akşam izledim.En kötü zamanlarımızda bile bu kadar degillerdi..Ortasaha varmı yokmu belli değil.Acill Önlem Hakemi de Federasyonu da sahaya gömme zamanı geldi.Yoksa bizim hakkımızı savunacak kims e maalesef yok..

Mantıklı
Mantıklı - 1 ay Önce

Kamp dönemi sonrası bir yazı yazmıştım, bu takım iyi çalışmadı diye. Geçen yılkı kampla bu seneki kamp arasında dağlar kadar fark var. Herkes bana yüklendi , sen nerden biliyorsun? Şimdi kim haklı??

Murat
Murat - 1 ay Önce

Abdest almayı öğretin yabancı topçulara hahahaha

Hasan Kologlu
Hasan Kologlu - 1 ay Önce

Hepiniz sakatlanma sirasina girdiniz..yarisin bakalim

sami
sami - 1 ay Önce

Adduktör ???? kendine bakmasa olur Profösyenel yasamassa olur.

yilmaz Topal
yilmaz Topal - 1 ay Önce

Ihtiyac yoktur hic gelmesin .

banner472