İşte Trabzonspor'a Alanya maçını kazandıran konuşma: Her Şartta!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman'ın Alanyaspor maçı öncesi yaptığı konuşma yayınlandı.

Trabzonspor 11.11.2019, 20:02 11.11.2019, 20:10

Trabzonspor Süper Lig'in 11. Haftasında evinde Alanyaspor'un 25. dakikada 10 kişi kalmasına rağmen 1-0 mağlup edip haftayı 3 puanla kapattı. Futbolcuların üstün mücade örnği gösterdiği mücadele sonrası taraftarlar adeta mutluluktan uçuyor.

Bu mücadelenin pere arkası yayınlandı. Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman'ın soyunma odasında yaptığı konuşma sosya medyada hızla yayıldı.Konuşmada Ünal Karaman'ın "Ben size inanıyorum, güveniyorum. Bu maç bizim! Biz alacağız bu maçı, her şartta biz alacağız!" sözleri duyuluyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Fırtına 2 yıl önce
83’teki o senede Cumhurbaşkanlığı kupasını Feneri yenerek kazandığımız maçı 19 Mayıs’ta izleyen Ankaralı 42 senelik Trabzonspor taraftarından hepinize selam.
İnanmaya ve desteğe devam. Tam destek...
Gökhan 2 yıl önce
Gerçektende bu zor şartlarda almasını bildik helal Ünal hoca ve onun ogrencileri.

Gökhan
Molla 2 yıl önce
Ünal Karaman =Trabzonspor'un kapısında yatan adam...
Fırtına 2 yıl önce
O senenin bu sene olması aşkıyla ve dileğiyle, haydi hep beraber:
Ne Kartal, be Kanarya ne de Cimbombom
Bu sene sensin şampiyon
Ne Kartal, be Kanarya ne de Cimbombom
Bu sene sensin şampiyon
Haydi bastır, haydi bastır, haydi bastır sen Trabzon
Haydi bastır, haydi bastır, haydi bastır sen Trabzon
Kemal SAKA 2 yıl önce
Saha tercihleri ile ilgili yoğun eleştiriyorum ancak şu motivasyon yükleme ile bende çıkar tekmeye kafa uzatırım sanırım. Alanya maçında malum sakatlar ordusu bir tarafa üstüne maçın başında hakem seni hatalı kararla(Türkiye'de böyle deniyor) 10 kişi bıraksın... Sen bu maçı çevir,al. Bu maç kesinlikle Ünal KARAMAN 'ın bugüne kadar olan emeklilerinin ilahi plandan bir ödülü gibiydi. Olacak şey değil gerçekten. Alanya lig lideri ve belki en formda ekibi, öbür tarafta elde avuçta ne kaldıysa işte bizimkiler. Bunu ancak tarihte Türk komutanlar yapar biliyorduk. Demek ki atalarımız, sefere böyle çıkıyordu. İşte bu da Türk Antrenör farkı; yabancı oyuncular bile büyülenmiş gibiler. Ben kendimi bildim bileli yabancı oyuncuların maça çıktıklarında kendilerini son nefese kadar bu kadar vererek oynadıklarını bilmem. Artık en azından Alanya maçı için herkesin ayağa kalkıp, alkışlayıp bu duyguyu Trabzonspor'a kazandıran insanlara saygı ve taktirlerini ifade etmesi gerekir diye düşünüyorum. Bizi öyle gururlandırdınız ki, yetmezmiş gibi azim, kararlılık, çalışkanlık ve yoktan var etmek gibi konularda Karadeniz insanının ruhunu tablo gibi resmedip duvara astınız. Siz o gün tüm kokuşmuşluğu yendiniz, koca bir stad dolusu insan ayakta alkışladı ve siz o gün ayrıca yerli-yabancı hiç farketmez önemli olan bir ve bütün olmaktır der gibi -şu videoda olduğu gibi- birbirlerinizin omuzlarından tutarak öyle bir horona kalktınız ki; bunu alkışlamayan kesinlikle ya horondan anlamıyordur, yada bir şekilde aramıza karışan, kendini TS taraftarı gibi gösteren provokatör trollerdir. Onlardan bayağı var civarda, tırnaklarını bitirdiler o gün yemekten diye düşünüyorum.
Alp 2 yıl önce
Adamın ts aşkı bambaşka sadece samimi olan anlar hocaya karşı olanlar yaziyorum
Galip 2 yıl önce
Ünal taktiği:sadece gaz.Ver gazı coştur Lazı.Ünalda başka numara yok
Ts61 2 yıl önce
Buna gaz değil motivasyon denilir! Ve motivasyonsuz takım KAZANAMAZ!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@