Hüseyin Çimşir: Sosa ve Nwakaeme'nin yokluğunda...

Hüseyin Çimşir maç öncesinde konuştu

Trabzonspor 22.06.2020, 20:34
Hüseyin Çimşir: Sosa ve Nwakaeme'nin yokluğunda...

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir, Alanyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu

En son maçta Hosseini ve Campi oynamıştı o kadroyu sakatlık haricinde bozmak istemedim. Sosa ve Nwakaeme bizim için önemli oyuncular ama maalesef sakatlık yaşadılar. En kısa sürede aramıza dönerek katkı vereceklerdir diye düşünüyorum. Onların haricinde çözüm üreterek youluma devam etmemiz gerekiyor takım olmak bunu gerektirir.

Zor bir müsabaka olacak. Kupadaki iki finalist oynayacak. Antalyaspor maçında ciddi bir performans ortaya koydular. Özellikle hızlı hücumu ve duran toplarda üstünlükleri var. Oyuncularıma güveniyorum, inşallah kazanarak döneceğiz.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
AHMET TS 1 yıl önce
BU AKŞAM HERKES SAHADA SOSA, WAKAYEME
HAYDİ TRABZONUM KOPARDA GELLLL....
Hüseyin 1 yıl önce
Allah yardımcın olsun. Yedeklerde bir tane bile hücumcu yok. Neyse hepsi ilk 11'de. Çok zor işimiz. İNŞAALLAH, Allah yanımızda olur. Devre arası o kadar transfer yapıldı. Bir joker sağ ve sol ileri alınabilirdi. Sakatlar kadroyu çok daraltmış.
yorumcu 1 yıl önce
Ndiaye gercek oynamasi gereken yerde yani defansin onunde oynama sansi buldugu icin neredeyse sosanin sakatligina uzulmuyorum.Ndiaye 6 numara eksigi olan bir takimi icin bulunmaz nimet.
Nevzat 1 yıl önce
Hüseyin hoca Abdülkadir ömürde ısrar edersen bu macı kaybederiz rakibi takib etmiyor çok top kaybediyor costanın yedek kalmasıda aptallıkdır
Nevzat 1 yıl önce
Hüseyin al costayı oyuna ömürü çıkar Hüseyin’i cek ortaya bütün hava toplarına Alanya vuruyor ne bekliyorsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@