Hekimoğlu'ndan Trabzonspor'a bağış!

Hekimoğlu'ndan Trabzonspor'a anlamlı destek

Trabzonspor 26.04.2018, 14:00
Hekimoğlu'ndan Trabzonspor'a bağış!
Trabzonspor’da başlatılan bağış kampanyası kapsamında eski yönetici, başkan adayı ve iş adamı Celil Hekimoğlu, bordo-mavili kulübe 61 bin liralık bağışta bulundu.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Camianın değerli isimlerinden Hekimoğlu, kulübümüzün içinden geçtiği ekonomik buhranı atlatabilmesi için başlatılan bu seferberliğe 61 bin liralık bağışıyla ortak oldu” denildi.

HEKİMOĞLU: "HER ZAMAN DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Medical Park Stadyumundan aldığı locayla ve personellerine hediye ettiği sezon formalarıyla Trabzonspor'a destek olan Hekimoğlu, bağış ve kampanya süreci ile ilgili şöyle konuştu: "Biz Trabzonsporumuza her zaman destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Kulübümüzün başlattığı bağış kampanyasına da kayıtsız kalamazdık. Trabzon’dan, İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den, Antalya’dan Türkiye’nin her yerindeki Trabzonlular, Trabzonspor’a gönül vermiş taraftarlarımız, iş adamlarımız bu kampanyaya destek olmalıdır. Yurtdışında da on binlerce taraftarımız, iş adamımız var. Onlar da ellerini taşın altına koyacaktır. Buna gönülden inanıyorum. Çünkü Trabzonspor taraftarı vefalıdır. Cefalıdır da!"

Ayrıca kulüpten bağış çağrısına gelen desteklerin tüm hızıyla devam ettiği belirtilirken, gösterdiği duyarlılıktan dolayı Celil Hekimoğlu'na da teşekkür edildi.
Yorumlar (14)
adnan 3 yıl önce
sen adamsin adam celil kardesim
ercan 3 yıl önce
Güzel ama yetmez sn Celiloğlu.. Sana yakışan en az bir kaç yüz bin TL olur..
ETMİYORUM 3 yıl önce
Kulubü bu duruma düşürenler ceplerinden ödesin külübüzümü milyon dolarla borc bıraksınlar sonra taraftar yardım etsin.Ben her sene istanbuldan katkı için aileme 10 tane kombine formamı alıyıorum elin adamı gelip milyon dolar borc bırakıp ceketi alıp gidecek ve hiç bişey olmamış gibi.önce kulubün tüzügü değiştirilecek sonra borc bırakanlardan tahsil edilecek sonra ben ölene kadar destek vermeye devam edeceğim..ŞİMDİ ETMİYORUM..
ayhan 3 yıl önce
En azından 661 bin TL gönderseydin. Sana da bu yakışırdı. Ama senin her sezon kulüpten yüzlerce forma almışlığın var. Bu yüzden fazla yüklenmemek gerek sana :)
Ergin g 3 yıl önce
Bravo teşekkür ederiz.
Şirketler için bu bağışlar zaten gider yazılıyor ama açıkcası ben az buldum.
Yani diğer zenginleri de reklam vermeden katkı yapmaya çalışıyorum.
Çocuklarım küçük olduğu ve eğitimde olması sebebiyle bende 461 TL katkı yapacağım.
Trabzon bizim onurumuz gururumuz yüz akımız..
mustafa 3 yıl önce
çok güzel , bu bağışlar böyle açıklanınca TRABZONSPOR değerli yöneticilerininde yapmış olduğu bağış makbuzu veya miktarlarınıda merak etmiyor değil insan , bu konudada gerekli haberler yayınlanırsa taraftarlarda daha çok heyacan yaratacağını umarım
ÇAĞRIBEKAR 3 yıl önce
AZ DİYENLER...
SİZ NE YAPTINIZ..
61 BİN TL Yİ BİR ARADA GÖRDÜNÜZ MÜ DE KONUŞUYORSUNUZ..???
BordoMavi 3 yıl önce
biz 61000 tl yi bi arada göremediğimiz için 1000 tl gönderdik . e malum 2000 tl maaşla çalışan insanlarız.
Ts 3 yıl önce
Celil Başkan yaptığın bağış için tşk fakat sizin gibi ekonomik durumu iyi olan iş adamlarımızın daha fazla bağış yapması gerekir.saygılar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@