Hacısalihoğlu Haber61’e açıkladı: “Camianın içinden yetişmiş…”

Hayrettin Hacısalihoğlu Haber61’e konuştu.

Hacısalihoğlu Haber61’e açıkladı: “Camianın içinden yetişmiş…”

Advertisement Advertisement

Haber61 - Spor Servisi - Tuncay Lakot - (Kaynak Gösterilmeden kullanılamaz) - Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Ünal Karaman ile ilgili Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Asbaşkan HacısalihoğluÜnal Karaman ile ilgili şunları söyledi; 

“Camianın içinden yetişmiş, kulübü tanıyan, burada mutlulukları da mutsuzlukları da zaman zaman yaşamış. Bu camia ile birlikte hem üzülmüş hem sevinmiş. Bu zor dönemde görevi kabul etmesi sevindirici. İnşallah çok başarılı olacak. Çok olumlu da destek ve tepkiler alıyoruz. Karabük ile zaten sezon sonuna kadar anlaştığı için sözleşmesi bitmişti.” 

Ünal Karaman’ın bir yıllık imza atacağını belirten Hacısalihoğlu, "İmza bir yıllık olacak. Hüseyin Çimşir yardımcı olacak. Diğerleri belli değil ama Hüseyin var. 2-3 kişi daha alır” şeklinde konuştu.

Rıza Çalımbay’ın yardımcısı Mehmet Yılmaz ile ilgili konuşan Hayrettin Hacısalihoğlu sezon sonunda ayrıldığını belirterek, Ünal Karaman'ın yapacağı değerlendirme ile tekrar görev alabileceğini söyledi. 

Hacısalihoğlu, Caner Çuvalcıoğlu için ise yapılacak yapılanma içinde yer alabileceğini ve görüşmelerin devam ettiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 00:17

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmets
Mehmets - 12 ay Önce

Ünal Trabzonsporlu olmama vesile olan benim çocukluğumun kahramanıdır ve hemşerimdir yani aslen Konyalı dır. Ancak tam bir TS sevdalısıdır. Allah muvaffak etsin inşAllah.

cengiz han
cengiz han - 12 ay Önce

TRABZONSPORUMUZA HAYIRLI OLSUN BENCE DOĞRU SEÇİM ÇOK KALİTELİ BİR İNSAN

Yasar
Yasar - 12 ay Önce

Hayırlı olsun

husnu albayrak
husnu albayrak - 12 ay Önce

teşekürler başkanım

Çamburnu
Çamburnu - 12 ay Önce

Hocamın Allah yar ve yardımcısı olsun. Kombinelermizi alalım. Bu sene seyirci rekoru bizde olsun. Her şartta her sonuçta destek desturu ile hareket edelim. Teknik heyet, yönetim, taraftar, yerel medya TRABZONSPOR'umuzu ayağa kaldıralım. Tek ses tek yürek. Başka TRABZONSPOR yok!!!!

Vedat Dabağ
Vedat Dabağ - 12 ay Önce

Yorumlar çok güzel. Benim Trabzonsporlu olmama en büyük etken olmuştur. Oynadığı yıllarda takım resmen uçuyordu.

kemal
kemal - 12 ay Önce

ekip toplanıyor yavaş yavaş

soner
soner - 12 ay Önce

teşekkürler başkanım. digitürkü iptal ettirmekten krtardın.


banner426

banner204