7m


7m

hyundai

Guilherme'den kendisine takım bulması istendi

Trabzonspor'da Guilherme'den kendisine takım bularak ayrılması istendi

Trabzonspor 15.09.2020, 09:04
Guilherme'den kendisine takım bulması istendi

Trabzonspor'da geçen sezon devre arasında büyük umutlarla alınan Guilherme, Beşiktaş derbisindeki performansıyla iyice gözden düştü.

Maça 11'de başlayan ve 85 dakikada sahada kalan Brezilyalı oyuncu hiçbir varlık gösteremedi. 38 kez topla buluşan, ikili mücadele kazanamayan, ayakta kalmakta zorlanan 1.74 boyundaki futbolcuya yönetim bir kez daha 'Kendine kulüp bul' talimatı verdi. Ancak şu an 1.1 milyon euro ile takımda en çok kazanan ikinci oyuncu olan Guilherme gitmemekte ısrar ediyor..


Yorumlar (35)
yasar 2 yıl önce
doğru karar olmuş.
bayburtlu 2 yıl önce
Bu adam iyi oynayamadı doğru ancak ona 85 dakika sabreden adamdan hoca olur mu?
yasar 2 yıl önce
kimi alabilirdi? kulübe de oyuna girse kesin katkı sağlar dediğiniz isim?
Fersad 2 yıl önce
Malatyayı satan bir adam düşünün trabzonsporumuzu ne eder bu aldığı paranın binde birini vermezler buna isteyerek oynamıyor bence de kovulup kısa yoldan parasını alıp kaçmak istitor
Uğur yalçın 2 yıl önce
İşte yıllardır söylüyoruz borç ödemektende para kazanmaktan da önemli olan şampiyon olabilmektir trabzonspor un ihtiyacı bazı aklı evvellerin AKP yi koruyacağım diye yok stad yaptı yok borcu ödedi hikayeleri saçmalamaları değildir keşke ne stad yapılsaydı nede borç a ki oda belli değil ödeme yapılsaydı biz borçlu ama şampiyon klüp olabilseydik 2 kere bu AKP şampiyonluğumuzu aldı kafa düzelmedi bu millette yine 10 yıl ğeri ğittik izleyin artık trabzonspor kümeye oynar takım nasıl dağılacak izleyin işte aklı evveller
Oktay 2 yıl önce
Türkiye'de Şampiyon saha'da değilde,Masa başında belirlendiği doğru.Burda sana katılıyorum.Lakin o kadar Siyasi Iktidarlar gördüm.Hepsi Istanbul Takımlarını korumuştur.Trabzonspor 4 veya 5.ci durumdayken herkes,Aaa ne güzel Top oynuyorlar,yazık,keşke Şampiyon olsalar,Sempatik Takım gibi Palavralar atarak bizim gözümüzü boyarlar.Lider olunca tüm Türkiye bize düşman kesilir.Geçen Yıl gördük tekrar bunu.
Birgün yaşar ve Iktidar değişikliği olursa,benim dediklerime Şahit olacağız.
20 saniye özet,40 saniye Yorum için Trabzonspor Taraftarları Yıllarca Gece yarılarına kadar TV karşısında saatlerce bekletilmedimi Trabzonspor taraftarı?Bizim hiç kimsenin Torpiline ihtyacımız yok,ama Hakkımızıda kimse yemesin.Tek derdimiz budur.Bu Yıl ceza almayıp,Şampiyonlar Ligine gidebilseydik bu rezilliği yaşamıyor olacaktık.Burda sadece Yönetimi ve Başkanı suçlamak yanlış.Masabaşındakilerin hiç mi suçu yok?
Ofli 2 yıl önce
Akp düşmanlığı gözünü karartmış senin, iho zamanında her futbolcuya 2 buçuk milyon euro vererek tarihin en pahalı kadrosu kuruldu, şampiyon mu olduk? Şimdi başkan borçsuz bi takım yaptı, biraz sabırla başarı da gelcek ama siz en iyiyi bilirsiniz ya! Söylesene şimdiye kadar kaç kere forma aldın da takımına deatek oldun?
Ahmet 2 yıl önce
Ya bu paf takımda zor kadroya girer. Malatyaspor da kötü değildi. Bizde adam top oynamayı mı unuttu nedir. 10 kişi oynuyor takım bu kadro da olduğunda.
Can 2 yıl önce
Gitmezse döverek gönderin
CeyEr161 2 yıl önce
Novak'a fazla para veremek istemedi bizim yönetim. Su yönetimden kim buna 1,1 milyon verdiyse onu bulup güzel bir dövmeli!
Volkan 2 yıl önce
Alınması hem etik değildi hem de gereksizdi. Ne demişler ağlayanın malı gülene hayır etmez. Güzelce paketlenip bir cami avlusuna bırakın belki bir müslüman sahip çıkar...
Kemal 2 yıl önce
Kulüp bulamazsa haftaya yine ilk 11de oluyor ya ben de bunu hiç anlamıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@