7m


7m

hyundai

Gervinho'dan kötü haber! Kabul etmedi

Trabzonspor'un yıldız ismi Gervinho sözleşme dondurulma teklifini kabul etmediği belirtildi.

Trabzonspor 24.01.2022, 08:24
Gervinho'dan kötü haber! Kabul etmedi

Trabzonspor'da ciddi bir sakatlık geçirerek sezonu kapatan Edgar İe, sözleşmesinin feshedilmesini kabul ederek bordo mavililerin elini rahatlamıştı. Ancak aynı fedakarlık Gervinho'dan gelmediği belirtildi.

Fırtına'da yeni transfer Jean Kouassi krizi yaşanıyor. Afrika Kupası'nda mücadele ettiği için Trabzon'da bulunmayan Fildişili oyuncunun lisansı henüz çıkarılamadı.

Trabzonspor'da ciddi bir sakatlık geçirerek sezonu kapatan Edgar IE, sözleşmesinin feshedilmesini kabul ederek bordo mavililerin elini rahatlamıştı. Ancak aynı fedakârlık Gervinho'dan gelmedi. Sezonu kapatan Fildişili oyuncunun lisansı dondurulamadı.
 

KİRALIK OLARAK GÖNDERİLEBİLİR

Trabzonspor'un önünde Jean Kouassi için iki yol bulunuyor. Fildişili oyuncuya yer açmak için yabancı futbolculardan birinin gitmesi gerekiyor. Bordo-mavililer bu ismin sezonu kapatan Gervinho olması için çabasını sürdürüyor. Devre arasında yaptığı transferlerle dikkat çeken Trabzonspor'un bir başka alternatifi ise Jean Kouassi'yi başka bir takıma kiralamak. Bu durumda Kouassi, Trabzonspor formasını ancak yeni sezonda giyebilecek.

(Sabah)


Yorumlar (20)
hakancebi 4 ay önce
Gervinho'yu kiralayalım.
Erdem 4 ay önce
Şahsi fikrim, sorun TFF ile falan değil Gervinhonun kendisi ile. Kiralansa da alacakları ödenecek. Hekimoğluda kiralasa maaş verilecek. Kimse sakat oyuncuya maaş vermez yine biz vereceğiz maaşını. Sorun parasal, oyuncu sayısı değil. Ancak Gervinhonun tüm parası ödenir sözleşme iptal edilir tamamen sorun çözülür. Asıl sorun tüm parası şimdi ödenirse limite takılmamız. Gervinho ödeme konusunda bize yardımcı olmuyor anlaşılan. Gervinho ile pazarlık yapılıyor. Bizde para vardır. Gervinhonun tüm parasını öderiz. Bu sefer stoper transferinde zorluk yaşarız. Efecanı mutlaka alın. Yusuf Erdoğan parasına Efecan gelmeyi kabul ediyorsa sakın kaçırmayın. Yerli futbolcu altın olacak. Şuan gümüş iken alın. Efecandan zarar etmeyiz.
Trabzon Taraftari 4 ay önce
Aynen yabanci kontenjan sıkıntısı olmayan bi dost takıma bedava kiralansın mesela 1461 Trabzon, Bursaspor …
Mehmet Fikret 4 ay önce
Trondsen acil gönderilmeli !!!! Eldeki mevcut kadroda zorunlu 3 yerli kuralı gereği oynatılan Berat için alternatif oyuncu hazırlanmalı! Zira takıma hiç bir katkısı olmayan Berat asla oynatilmamali...
FURKAN 4 ay önce
BERATINHO ÖZDEMİRCHAVES YABANCI DEĞİL Mİ YA GÖNDERİN GİTSİN!
Mantıksız 4 ay önce
Ne oldu ? Gervi bize atılan ikinci kazık, Zokora’dan sonra, daha doğrusu, yediğimiz kazık !! Siz nasıl 34 yaşındaki bir Oyuncuya bu kadar para ve mukavele verirsiniz ? Çokmu büyük bir Futbolcu ? Adam bütün yılların parasını almadan gitmez !!!
Mr 4 ay önce
Kendi vatandaşına yaptığına bak ayıptır
çağrı 4 ay önce
yönetim ve teknik heyet, Kouassi ye yer açmak için koitayı başka takıma göndermeli. koitanın trabzonspora ciddi bir katkısı şuana kadar olmadı.bundan sonra da bir katkısını beklememek gerekir.
volkan 4 ay önce
bu nasılsaçmalık.sakat oyuncu Trabzonspora ne verebilir.bu sorun derhal çözülmeli
avanoz 4 ay önce
Anders Trondsen verin giresun veya rize ye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@