alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Eskişehirspor Trabzonspor'a olan borç için kampanya başlattı!

Eskişehirspor kulübü internet sitesi kurarak Trabzonspor'a olan borç için kampanya başlattı

Trabzonspor 24.11.2021, 16:50
Eskişehirspor Trabzonspor'a olan borç için kampanya başlattı!

Eskişehirspor, Spor Toto Süper Lig'in lideri Trabzonspor’a olan 6 milyon liralık borcunu kapatabilmek için ‘dosya kapat’ isimli internet sitesi kurarak kampanya başlattı. İlk dakikalarda internet üzerinden yaklaşık 15 bin lira toplandı.

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un, Trabzonspor’a önceki dönem transfer ücretlerinden doğan yaklaşık 6 milyon liralık borcu kapatmak için harekete geçti. Kulüp yönetimi ‘www.dosyakapat.com’ isimli internet sitesi kurarak yardım kampanyası başlattı. Sitede kampanyanın başlamasıyla birlikte yaklaşık 15 bin lira toplanırken, bağış yapanların isimleri de yer aldı. Eskişehirspor’un dosya kapatma kampanyası internet sitesinde şu ifadelerle duyuruldu:

“1965'te kurulan ve kurulduğu günden bu yana Türk Futbolunda Anadolu'da direnişin simgesi haline gelen kulübümüz, sportif başarılarından bağımsız olarak her zaman gördüğü değer ile şehrin en büyük markası haline gelmiştir. Bugün gelinen noktada Eskişehirsporumuzun yaşaması için sürekli cezai yaptırımlarla karşı karşıya kaldığı futbol ailesine olan borçların dosyalarının kapatılması gerekmektedir. Bu bağlamda bu proje şehrimizi bir araya getirmek amacıyla başlatılmıştır”

Eskişehirspor Trabzonspor'a olan borç için kampanya başlattı!


Yorumlar (15)
Ali KAYA 2 hafta önce
Şikebahçe ne kadar bağış yaptı acaba.
İskorpit 2 hafta önce
Şikeciler parayı eşşek gibi verecekler ve sezon sonu 3.lig........
TARAFTAR 2 hafta önce
LİNK VERSEYDİNİZDE 61 KRŞ GÖNDERSEYDİK
murat53 2 hafta önce
2011 yılı nisan ayında sarı lacivert takımla bir maç yapmıştınız. Doğru düzgün oynayıp öne geçtiğiniz maçı vermeseydiniz güzel bir galibiyet primi ödüyordu TFF mesela. Neyse olan olmuş Allah ıslah etsin.
Fırtına. 2 hafta önce
Bu borcun sahibi Eskişehir taraftarı değil.Alet edilmemesi lazım.Bu borcu yapanlardan hesap sorulmalı.Trabzonspor Eskişehir taraftarından bu borcu almaz.Durum farklı.Olayı başka mecralara çekmesinler.Eskişehir kulübüne saygı duyuyoruz.Şike döneminde suç işleyenler,borçlandıranlar hesap vermeli.Bu Eskişehir kulübüne asla maledilemez.
kağan 1 hafta önce
Zengini çok bugüne kadar sahip çıkmamışlar ,kaçmışlar resmen,biz oynatmadıklarımıza neler veriyoruz,kiralık parasını biz ödüyoruz, birkaç futbolcusunun yaptığının bedelini ödüyo es es , aslında feneri hiç sevmezler ama şikecilerle anılmaları bu duruma getirdi..
BEDİRHAN 2 hafta önce
herkes 61 tl göndersinde şu hintfakirlerine destek olalım bunlar bi halt yiyemez yoksa sksjks
Mr 2 hafta önce
Afeeeerruuum
wat 2 hafta önce
hayde bir parayı toplayamadınız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@