alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Eski Fenerbahçeli'den Hamsik'e Trabzon uyarısı

Slovak futbolcu Martin Skrtel'den Trabzonspor'un yeni transferi Marek Hamsik'e: Kazandığınızda Trabzon’da tanrı gibi olursunuz ama başarısızlık durumunda işler bir hayli kötüleşir. Bu yüzden Marek’in başarısı için duacıyım

Trabzonspor 02.07.2021, 08:36
Eski Fenerbahçeli'den Hamsik'e Trabzon uyarısı

Türkiye’de Fenerbahçe ve Başakşehir’de forma giyen Slovak futbolcu Martin Skrtel, vatandaşı Marek Hamsik’in Trabzonspor ’a transferini Slovak basınına değerlendirdi. Başakşehir ile yollarını ayırdıktan sonra şu anda boşta olan deneyimli oyuncu, geçen sezon geçirdiği sakatlığın ardından son durumunu anlattı, geleceğine yönelik açıklamalarda bulundu.

Bordo-mavililerin kadrosuna kattığı yıldız isimle milli takımda uzun yıllar birlikte top koşturan Skrtel, “Marek tutkulu, iddialı ve kendine has bir kulübe gitti. Trabzonspor taraftarı fanatik. Kentteki en önemli şey futbol. Bu yüzden iyi sonuçlar alınması için yoğun bir beklenti vardı. Kazandığınızda Trabzon’da tanrı gibi olursunuz ama başarısızlık durumunda işler bir hayli kötüleşir. Bu yüzden Marek’in başarısı için duacıyım” dedi.

36 yaşında olmasına ve uzun süre sahalardan uzak kalmasını gerektirecek ciddi bir sakatlık yaşamasına karşın kariyerine devam edeceğini de belirten Skrtel, “Kariyerimin en ciddi sakatlığını geçirdim. Tam olarak sağlığıma kavuşmak ve üst düzey futbol için hazır hale gelmek istiyorum. Üzerinde bandajla futbolu bırakanlardan olmak istemiyorum, sahada veda etmek istiyorum. Kariyerime Türkiye ya da Slovakya’da devam etmeyi düşünüyorum. Egzotik ülkelerden şaşırtan transfer teklifleri aldım ama onlarla ilgilenmiyorum. Bakarsınız Marek ile aynı ligde top koştururuz” diye konuştu.


Yorumlar (6)
akçaabat sebat 6 ay önce
adam ne güzel değerlendirmiş ya abdulkadir parmak bu kadar iyi değerlendiremezdi
Sürmeneli 6 ay önce
Hadsiz böyle benzetme kabul edilemez. Bizde Allah (CC) ' a şirk koşmak yoktur. Ne tanrısından bahsediyorsun.
alits 6 ay önce
Zaten skrtel de yenicuma cami imamı olduğundan bunu bilmesi gerekirdi. Birşeyi de abartmayın
SÜRMENELİ61 6 ay önce
tövbeee.habere bak.LA İLAHE İLLALLAH. Futbolda İlahlaştırma politikasından vazgeçin artık.yeter...
AHMET TS 61 61 6 ay önce
ADAM TEK CÜMLE İLE ÖZETLEMİŞ..
MEVZU KAPANDI...
Fatih 6 ay önce
Sürmeneli kardeş senin 40 bin bakımın gelmiş. Adam mübalağa yapmış, herşeye de alınmayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@