Ersun Yanal'dan golcülere motivasyon!" Yeni bir sayfa"

Ersun Yanal golcü oyuncularına güvendiğini ve yeni bir sayfa açmalarını istedi.

Trabzonspor 24.02.2017, 08:20
Ersun Yanal'dan golcülere motivasyon!" Yeni bir sayfa"

Ligin geri kalan bölümünde ileri uç oyuncularından beklediği katkıyı bir türlü alamayan Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Konyaspor maçı öncesinde golcülerini üretken hale getirmek için sözel motivasyona başladı.


Bugüne kadar sahada yapılması gereken her şeyi yapan ancak golcülerini üretken hale getiremeyen Yanal'ın hem N'Doye hem de Rodallega ile daha fazla vakit geçirmeye başladığı öğrenildi. Gerek idmanlarda gerekse tesislerde iki oyuncusuyla daha fazla vakit geçiren kurt hocanın, "Sizin kalitenizi tartışacak değiliz. Çünkü kariyeriniz ortada. Ayrıca her futbolcunun performansında inişli-çıkışlı dönemler de olabilir. Özellikle golcü oyuncuyu ayakta tutan da onun attığı gollerdir. O nedenle sizin ilacınız kendinizsiniz. Benim size olan inancım ve güvenim tartışılmaz. Kafanıza hiçbir şeyi takmayın ve Konyaspor maçıyla birlikte kendinize yeni bir sayfa açın" diyerek oyuncularını idmanların dışında özel olarak sözlü olarak motive ettiği öğrenildi.

Yanal'ın bu sözlerinden sonra Rodallega ve N'Doye'nin, "Bizden beklentilerin farkındayız. Biz de olağanüstü gayret gösteriyoruz. Alanya maçında çok gol kaçırdık ama Konyaspor karşılaşmasında gerekeni yapacağız" diyerek söz verdikleri vurgulandı..


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Hakan S. 4 yıl önce
Hocanın dediği gibi golcüyü attığı goller ayakta tutuyorsa Ndoye vefat etmiş demektir. Yine atarsa Rodallega gol atar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@