alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Erman Toroğlu yorumladı; Hugo'nun pozisyonu kırmızı kart mı?

Trabzonspor Gaziantep FK maçının ardından Erman Toroğlu karşılaşmayı değerlendirdi.

Trabzonspor 23.11.2021, 10:07
Erman Toroğlu yorumladı; Hugo'nun pozisyonu kırmızı kart mı?

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’un Gaziantep FK’yı 3-0 yendiği karşılaşmayı eski hakem Erman Toroğlu yorumladı.

Toroğlu’nun değerlendirmeleri şöyle;

BÖYLE OYNAMAYA HAKKI YOK

Trabzonspor mücadele etti. İlk yarı futbol oynadı ikinci yarı top oynadı. Şampiyonluğa oynayan takımın 3-0’dan sonra böyle oynamaya hakkı yok. Birkaç maçtır da böyle. Bugün ilk yarı 3 top direkten döndü. Bu tarz pozisyonlara düşüyorsa takım teknik adamın çare bulması gerekir. Eksikler var çok önemli. Ama sen bir organize ol. Abdülkadir olmasa oyunu götüremezdi. Böyle devam edemezsin. Ömür iyi ama tek başına kaldıramıyor. 3-0 öndesin. 2-3 top yap rakibin oyununu kes. 

Erman Toroğlu yorumladı; Hugo'nun pozisyonu kırmızı kart mı?

3 TAKIM AYNI HALTI YILLARCA YAPTI

Trabzon’da şöyle bir baskı var, Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray çok gerideler. Arada Hatay, Konya ve Alanya var. Nefesleri yetmez denirdi şimdi yeter ama sahada yeter ki oradan buradan etki edilmesin.  Çünkü çok ediliyordu. 4 değil 3 büyük takım yıllarca hepsi aynı haltı yaptıkları için birbirlerini kolladılar. Şimdi işler dışarıya doğru vurunca fazla kımıldayamıyorlar. Yoksa nefes yetmezliğinden değil. Herkes aynı idmanı yapıyor, hangisi ciddi yapıyorsa o kazanıyor. 

Trabzonspor iyi bir avantaj yakaladı ama ikinci yarıdaki oyunla şampiyon olamazlar. Bugün oyunu tutan oyuncuları yoktu. Bakasetas ve Hamsik bunu yapıyorlar.

NET KIRMIZI KART

Gaziantepli oyuncu avantajı sağladı, olay dışarda,  Hugo’nun topla alakası yok, arkadan da daldı, net bir şekilde kırmızı kart ve faul.
 

NET KIRMIZI KART


Yorumlar (13)
Faik 1 hafta önce
Geçen sene Antepe attığımız nizami golü iptal ettiler.Bu kırmızıyı da ona saysınlar.
mulla balaban 1 hafta önce
Aynen sonuna kadar katılıyorum güneş balçıkla sıvanmaz bu sene çatlasalarda patlasalarda kanırta kanırta şampiyon olacağııııız
Araklee 1 hafta önce
Bir de 90. dakikada net penaltımızı vermeyerek maçı katleden hakemin İHO tarafından statda rehin tutulduğu olaylı Gaziantepspor maçı var...
ekko 1 hafta önce
antepli topçu düşme niyetinde zaten. hugo temas etmemeliydi. yine de yanlış karar. kırmızı çıkmalıydı. hakem hugoya vermeyince doğanın tekmelerini de kartsız geçti.kötü oynadık ama kazandık. rehavet havası vardı. her rakip ciddi her maç önemli.
Kemal 1 hafta önce
Kırmızı değil, faul de yok. Dünyanın büyük liglerinde her topçu devam eder, gol atmaya gider. Bizde teması alınca bırakıyorlar kendini. Çelme yok, formadan-omuzdan çekme yok. Önüne geçince yavaşla, arkadan gelen sana temas etsin, düt faul. Sadece Türkiyede
katılıyorum 1 hafta önce
aynı düşünüyorum. itme yok, şarj denemesi var ama başaramadı hugo, antepli ileri doğru attı kendini. penaltı almakiçin uğraştı. penalı dedikleri 3. gol öncesi de antepli sarı kart yemeliydi.
halim RAMAZAN 1 hafta önce
Kulübü yöneten beyler, şimdiden önleminizi alın. Verilmeyen bu kırmızı kart bir yerlerin, bir merkezlerin olaya el koyduğunun kanıtıdır. Evet, oyun devreye girmeye başlamıştır. Amaç kamuoyu yaratmaktı ve amaca ulaşıldı. Bundan böyle sahne onların, her şeye hazırlıklı olun, sesinizi daha gür yükseltin. Felaket geliyorum dedi.
Erdem 1 hafta önce
Vitor bariz adamı kaçırdı bundan dolayı gol yeseydik gol yemiş olurduk. Fakat hakem kırmızı verseydi maç biterdi bizim için. Vitor ve Edgar bir maç çok iyiler bir maç kendilerine yakışmayan hata yapıyorlar. 3 0 dan sonra kaçan gollere ne demeli. Avcı Hocam hala yolun başındayız takımda Rehavet olmuş, toparla şu uşakları.
Ali KAYA 1 hafta önce
Bahane aramayalım. Net kırmızı kart. O kadar.
Gerçek taraftar 1 hafta önce
yıllarca, takımın hakkını yediler,şampiyonluklarını çaldılar, kimsenin gıkı çıkmadı, şimdi puan bakımından arayı açınca , her türlü oyunu oynamaya başladılar.Bir hatayı sanki maçı kazandırdı diye söyleniyorlar. Galeyana gelmeyelim.
ali 1 hafta önce
bu işler hep böyleydi.. bizi yaktınız sesiniz çıkmadı.. şimdi sıra sizde bağırın yırtının görelim bakalım nasıl oluyormuş.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@