7m


7m

hyundai

Emrehan Gedikli Trabzonspor için yola çıktı

Trabzonspor genç golcü Emrehan Gedikli'yi Trabzon'a getiriyor

Trabzonspor 06.02.2022, 15:32

Süper Lig'in lideri Trabzonspor transfer hamlelerini sürdürüyor.

Bordo mavililer son olarak Bayern Leverkusen forması giyen Emrehan Gedikli'yi kadrosuna katmak üzere.

18 yaşındaki golcü Trabzon'a gelmek üzere yola çıktı. İstanbul aktarmalı olarak gelecek genç futbolcunun 21.30 sularında Trabzon'da olması bekleniyor.

(Görüntü:Sabah)


Yorumlar (3)
Erdem 4 ay önce
İnşAllah kiraya vermek için almadınız. Oyuncu alırsın kiraya verip para kazanırsın onu da anlarım. Biz maaşını verip öyle kiraya veriyoruz onu anlamıyorum. Sonra kiraya verdiğimiz adam sanki bize bilenmiş bizim takıma aslan kesiliyor ben de bu yapılanları saçma buluyorum. Aldığınız gençleri oynatacaksanız lafım yok fakat Ahmet Canbaz, Avdiaj, Andusic gibi saçma transferlere yenisini eklemeyin. Bence bu yerli transfer işini iyice abartmaya başladınız.
Erdem 4 ay önce
Beni, Avcının her yaptığına karşı olanlarla karıştırma. Hocaya ve hiçbir oyuncuya kin ve öfke duymuyorum. Kin ve nefret söylemlerine karşıyım. Burada daha 1 hafta önce, Avcı Hocam senden yeni Cengiz Ünderler bekliyoruz diye yazan benim. Alt yapıdan yetişen veya genç yaşta alınan oyuncuları her zaman desteklemek için bir şeyler yazan da benim. Kusur aramak gibi girişimim yoktur. Çok oyuncu alınması kadro şişkinliğine yol açar. Transferde de %100 de 100 başarı olmaz, olamaz, bunun farkındayım. Fakat her şeyin fazlası da zarardır. Şuan transferde aşırıya kaçılma durumu görüyorum. Fakat 1 tane oyuncu söyle dersen, sen dediğin için yoksa her alınan iyi çıkacak diye bir şart yoktur, sana Yunus ve Koita potansiyel derim, daha verilmediler ama seneye ne olurlar Allah bilir. Ben her zaman oyuncu kazanalım diye yazdım, inşAllah kazanırız da. Bu arada Yunus ve Koitayı Avcının isteyip istemediğini ben bilemem fakat basından bildiğimiz Avcının aldırdığı. Avcı Hoca geldikten sonra transfer kalitesi artmıştır fakat genç transferler hariç transfer bütçemiz de artmıştır. Borcumuz yine € bazında eski değerlere yaklaşmıştır. Amacım bu takımın eski hataları tekrarlamaması elimden geldiğince.
tolu61 4 ay önce
bana bir tane abdullah avci transferi söyleyin kiraya verilen futbolcu saydiginiz isimler avci gelmeden önce yapildi avcinin elinde bu gencler zamanla trabzonun gelecegidir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@