alexa metrics

banner536

Emre Belözoğlu'ndan Trabzonspor sözleri!

Emre Belözoğlu, Abdullah Avcı sonrası Trabzonspor'un ligin en başarılı takımı olduğunu söyledi.

Trabzonspor 08.12.2021, 17:00
Emre Belözoğlu'ndan Trabzonspor sözleri!

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu şampiyonluk yarışı ve transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Belözoğlu Trabzonspor ile ilgili de konuştu. Ayrıca adı bordo mavililerl anılan Visca konusuna da açıklık getirdi.

İşte o açıklamalar;

Trabzonspor rakamlarda da oyun gücü olarak da çok ciddi bir ivme yakaladı. Abdullah Avcı geldikten sonra ligin en başarılı takımı Trabzonspor. 

Anadolu kulüplerine göre daha fazla imkanlara sahibim. Başakşehir'de bu imkanları kullanıp şampiyonluk yaşamak isterim elbette. Ben hayatım boyunca başarısızlığı hep sahiplendim. Bundan sonra da başarısızlık yaşanırsa sahiplenirim.

Trabzonspor'un ciddi bir avantajı var. Hem puan olarak hem de oyun olarak Abdullah Hoca ile iyi gidiyorlar. Ama futbolda her şey mümkün, biz yukarıları zorlayacağız.

VİSCA AÇIKLAMASI

Visca ile alakalı bana gelmiş bir gündem yok. Teklif geldiğini düşünmüyorum. Visca'nın kalmasını isterim takımda. Visca için bize gelen bir teklif yok. 


Yorumlar (5)
Mantıksız 2 ay önce
Bayram değil Seyran değil bu Lavuk bizimle ilgili neden konuşdu ? Bana pek hayırlı gelmedi, bizim için olumlu konuşsada !!
Erdem 2 ay önce
Aspor da Zeki Durunun dediğine göre 4 milyon € yıllık ücret alıyormuş Visca iyi de kardeşim bundan 6 ay önce bas bas bağırıyordun Visca Trabzonspor da diye. 1.5 milyon € ya araştırıp daha iyi oyuncu da bulunabilinir fakat biz bulur muyuz neden olmasın. Visca gelseydi sevinirdim fakat Viscanın aldığı 4 milyon € gerçek ise bu sefer 1.25 milyon € alan Bakasetas da 5 ister 10 ister.
mami. 2 ay önce
Emre şampiyon olmak istersinde .Taraftarı olmayan bir takımın şampiyon olması saçma olur.
Mr 2 ay önce
Olmamış 2011 deki Aykut gibi açıklama yapamamış. Penaltılarımızın irdelenmesini istememiş.
Osman ÇAKIR 2 ay önce
Sana ne lan Trabzonspor'dan. O pis ağzına alma sakın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@