7m


7m

hyundai

Edgar ie'den şaşırtan açıklama: Trabzonspor beni yarı yolda bıraktı

Trabzonspor'un sözleşmesini feshettiği Edgar Ie, bordo mavili takım hakkında sitemkar açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 07.03.2022, 23:37 08.03.2022, 08:34
Edgar ie'den şaşırtan açıklama: Trabzonspor beni yarı yolda bıraktı

Yabancı kontenjanı nedeniyle Trabzonspor’un sözleşmesini feshetmek zorunda kaldığı Edgar Ie, açtı ağzını yumdu gözünü. El Mundo Deportivo gazetesine konuştu. Gazete haberi, “Edgar Ié'nin çilesi: Türkiye'de beni yarı yolda bıraktılar” başlığı ile servis etti.

İşte Edgar Ie’nin açıklamalarından başlıklar:

Orada mutluydum, her şey yolunda gidiyordu. Sağ dizimden sakatlandıktan bana Türkiye'de ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama ben Portekiz'de ameliyat olmayı tercih ettim. Önce onay verdiler ama sonra ya Türkiye'de müdahale edeceklerini ya da sözleşmemi feshedeceklerini söylediler,
Türkçe bilmediğim ya da İngilizcem iyi olmadığı için içim rahat değildi. Bir tercümanla gittim. Ülkemde ameliyathaneden geçmeyi tercih ettim. Bunu anlamadılar, Türk futbolu işi bu Beni yarı yolda bıraktılar” diye isyan etti.

Futbolun acı gerçeği. Üstelik sakatlanmadan önce yenilenmek üzereydim. Ben de Gine milli takımıyla Afrika Kupası'na gitmek zorunda kaldım.. Geleceğin ne getireceğini bilmiyor ama durumu karmaşık olduğu için fazla düşünmek de istemiyorum.

İyileşmeye odaklandım. Şans eseri her şey yolunda gidiyor ve iki ay içinde hazır olmayı umuyorum. Orada iyi gidiyordum ve takım arkadaşlarım ve taraftarlar için en iyisini diliyorum.

Teknik direktörü değiştirdiler ve Barça avantaj sağlayabilir. İşler yolunda gitmediği için ligin ortasındalar
Kerem Aktürkoğlu yetenekli ve hızlı bir kanat oyuncusu. Kontra atakta iyi gidiyor, çok genç ve teknik olarak çok iyi.

Şu anda hiçbir şeyim yok. İspanya'ya dönmek istiyorum ama fikir iyi bir Avrupa liginden bir Birinci Lig takımı bulmaya çalışacağım


Yorumlar (16)
Yaşar 4 ay önce
Trabzonspor bu adama nankörlük edemez.... Umarım yeni yeni sezonda tekrar takima döner
Edgar 4 ay önce
TS beğenmeyip başka takıma gidecekti olmadı yalansa neden sözleşme uzatmadın (?) TS şikayet edene kadar doğruları konuş işine gelince profesyonelim işine gelmeyince beni yarı yolda
Ahmet Ağaoğlu 4 ay önce
Düşünceleriniz bizim için değerli. Anlaşma tamam
? 4 ay önce
edgar cım böyle açıklamalara gerek yok......seneye bizdesin.....
yasar 4 ay önce
Trabzonspor bu adama sezon başında sözleşme uzatma teklifi yaptı, ancak oyuncu kabul etmedi!!!
Özgür ata 4 ay önce
Edgar gerl gelsin
haşim 4 ay önce
kulüp bu tarz olaylarda ayrıntılı bir açıklama yapmıyor ki işin iç yüzünü başkalarından öğrenmeyelim.
Seni Çok seviyoruz 4 ay önce
Trabzonspor kimseyi yarı yolda bırakmaz, yeter ki sen onla gönül bağını koparma; seni çok ve koşulsuz seviyoruz. Kulüple iletişimini menejerler üzerinden değil bizzat yürüt ki, araya parazitler giripte sana karşı duyulan bu kadar sevgi ve saygıyı kimse bozamasın.
tolu61 4 ay önce
tğrkce bılmiyormus ingilizce az biliyormus birak bu ayaklari para isterken her dilden konusuyorszn bu aciklaman dogruysa bir daha trabzonspor formasi da giyme zaten
Erdoğdulu 4 ay önce
Edgar ile ilgili kulüp açıkaması bekiyoruz. Kulüpteki aidiyet duygusunu zayıflatmamalıdır. Futbolcu sakatlansa da kulübün kendisine sahip çıkacağını bilmelidir. Doğru yanlış ya da yalan haber herneyse Kulüpten açıklama acil..
Erdem 4 ay önce
Sıkma canını jimnastikçiler alır seni. Bi de Acurr var en kötü Su Vardır (survivor) diye yarışması var ona katılırsın, kim bilir Hülya Avşar ile sevgili olursun. Ama korkma sakın, hepsi rol tabi. Fakat öncelikle geri dönmek istersen, bi de kendini toparlarsan bizim takıma çok rahat dönersin.
tonyalı 4 ay önce
Adam haklı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@