7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taraftarlara müjde! Hasret sona erecek mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan futbol taraftarını sevindirecek açıklama yaptı.

Trabzonspor 31.05.2021, 20:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taraftarlara müjde! Hasret sona erecek mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sona erdi. Erdoğan toplantının ardından yaptığı açıklamada, "Seyircisiz oynanan Süper Lig'de önümüzdeki sezon tribünleri doldurmayı temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sona erdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Erdoğan, yeni sezonda tribünlerin dolacağının müjdesini verirken Anadolu Efes'i de tarihi Euroleague başarısı sebebiyle tebrik etti.

Erdoğan'ın yaptığı açıklama şöyle:

"SÜPER LİG'DE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON TRİBÜNLERİ DOLDURMAYI TEMENNİ EDİYORUZ"

"Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ın yönetimi, futbolcularıyla bir araya gelerek kendilerini tebrik ettik. Seyircisiz oynanan Süper Lig'i önümüzdeki sezon tribünleri doldurmayı temenni ediyoruz. Anadolu Efes'i şampiyonluğu için tebrik ettik. Şampiyonluğu kazanmasında büyük emeği olan Ergin Ataman'ın da bu şampiyonluğu şehitlerimize armağan etmesini çok önemli görüyorum. Pek çok farklı branşta ülkemizin bayrağını göklere çeken tüm sporcularımızı tebrik ediyorum."


Yorumlar (4)
cavus81 1 yıl önce
bize müjde degil hakkimizi versin yeter
Ts61 1 yıl önce
Bu futbolu iliklerimize kadar nasılda islem isler yazık sanki herşey futbol eskiden eğlenceyi ya şimdi ahlaksızlık. Sike.bahis.kufur.kutuplastirma.sindirme .
Edgar 1 yıl önce
Temenni biz de ediyoruz. Önemli olan o DEĞİL.
Mamut 1 yıl önce
Yaşasın Cumhurbaşkanı..! Bir kere dünyaya geldik ve müjde veren Cumhurbaşkanına denk gelmek çok güzel bir şeydir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@