7m

7m

hyundai

tamfinans

Çebi'den BJK taraftarına Trabzonspor tepkisi: Ali Koç'un gazına mı geliyorsunuz!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı algı operasyonuna Beşiktaş taraftarı da kapıldı...

Trabzonspor 08.05.2022, 19:12 08.05.2022, 19:21

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'de Trabzonspor'un şampiyonluğa ulaşması Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un ayarlarını bozarken hemen her gün Trabzon ve Trabzonspor'a saldırdı. Bu saldırıların sonucunda yalnızca sarı lacivertli taraftarlar değil diğer takım taraftarlarının da etkilenmeye başladığı görüldü. Bir Beşiktaş taraftarı da Trabzonspor düşmanlığını gözler önüne serdiği anda kendi başkanları Ahmet Nur Çebi'nin tepkisiyle karşılaştı.

Siyah beyazlı takımın bir taraftarı, Beşiktaş'ın Trabzonlu başkanı Çebi'ye "Trabzonspor'a çok taviz verdiniz" şeklinde bağırdı. Bunun üzerine Çebi "Ai Koç'un gazına mı geliyorsunuz" diyerek çıkıştı.

Çebi'nin bu sözleri Ali Koç'un asıl amacının futbolseverleri Trabzonspor'a karşı kışkırtmak olduğunu bir kez daha hatırlattı. İşte o anlar...


Yorumlar (3)
Garip38 1 hafta önce
Adam olana sorarlar ulan fistanlı gundi senin başkanın ne tavizi verdi TSye diye ama sen adam olmadığın için soran yok
CAPT,M,D, 1 hafta önce
DEFALARCA YAZDIM ,İSTANBUL TAKIMLARININ KİMYASI BOZULDU,UĞRAŞMAYIN,BULAŞMAYIN
Erdem 1 hafta önce
Ali Koç kim diye soran embesil, Ali Koç size de laf atınca küfredeceğin şahıs. Fenevin trolü Ali Koç sevici embesil jimnastikçi. Bu beyinsiz alıştı tabi senelerce Trabzonspor ile dalga geçmeye, usta ve hacıosman sayesinde. Ama bugün fenev maçına giden jimnastikçiler Yeni Kapıya giden Trabzonspor taraftarını görünce eeee hali ile çok kıskandı tabi korkuda sardı. Ya Trabzonspor jimnastikçiler den fazla kupa toplarsa o da olacak ali koçu tanımayan embesiller.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@