banner539

banner526

banner533

banner513

Çalımbay: Gücümüz ve kapasitemiz var

Çalımbay açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 21.11.2017, 11:00
Çalımbay: Gücümüz ve kapasitemiz var

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımından son derece memnun. Göreve geldiği günden bu yana oyuncular arasındaki takımdaşlık duygusunun üst düzeye çıktığını vurgulayan Çalımbay, oyuncuların sahadaki kazanma arzusuna dikkat çekerek, “Antalyaspor’da da göreve geldiğimizde sıkıntılıydık, sezon sonunda ise rekorlar kırdık. Trabzon’a da bu hedefle geldik. Futbolcular ilk geldiğimizde motivasyon olarak zor bir durumdaydı. Ancak o günden bugüne gelindiğinde çok net bir sahiplenme ve takımdaşlık duygusu görüyoruz” dedi.

‘Gücümüz de var, kapasite de’

Başarılı hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: “Antalya’da bu takımdaşlık duygusuyla seri galibiyetler yakalayarak yukarılara çıkmıştık. Osmanlıspor maçı bu anlamda önemliydi. Şimdi aynı şekilde seri yakalamamız lazım. Trabzonspor bu ülkenin büyüklerinden biri ve hedef her zaman en yukarısıdır. Sivas deplasmanıyla başlayarak bu olumlu havayı seriye dönüştürmek istiyoruz. Seriye başlayacağız Bunu yapacak gücümüz de kapasitemiz de fazlasıyla var.”

Yorumlar (5)
doğan yıldız 3 yıl önce
hocam bero ,volkan ve sosa da hatta burakta ısrarcı olma. abdülkadir ve castilloda ısrar et...
EMİR. 3 yıl önce
CASTİLLO MAÇA DAMGASINI VURAN TOPCULARDAN BİRİYDİ OYNADIĞI KANATI ÇOK GÜZEL KULLANDI,OLCAY YEDEĞE CASTİLLOYLA DEVAM.
Blue 3 yıl önce
Hoca hep konusorsun ama osmanli macini gorduk sivas deplasmani bakalim napacan beroyu aman oynat senin ersundan farkin bu gidisle kalmayacak insAllah ben yanilirim
Ekrem 3 yıl önce
sana bir soru. sosa mi da iyi beromu? ben olsam yine beroyu oynatirim. takimin en cok kosan ismiydi ilk yari
Hasan koç 3 yıl önce
Hocalar iş başında

Gelişmelerden Haberdar Olun

@