Burak Yılmaz'a evet, Selçuk İnan'a Ret

Trabzonspor taraftarı transferi gündemde olan Selçuk İnan'ı istemiyor

Trabzonspor 06.03.2017, 15:06 06.03.2017, 20:20
Burak Yılmaz'a evet, Selçuk  İnan'a Ret

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın muhtemel transferi, Trabzon'da tartışma yarattı


Trabzonsporlu taraftarlar, eski oyuncuları Burak Yılmaz'ın transferine sıcak bakarken Selçuk İnan'a ise mesafeli yaklaşmayı planlıyor.
 
Teknik Direktör Ersun Yanal'ın yükselişlerinde büyük rol oynadığı iki futbolcunun kulüpten ayrılırken sergiledikleri tutumlar transfer tartışmalarıyla yeniden gündeme geldi.
 
Burak Yılmaz'ın kulübe para kazandırarak gittiğini, hatta diğer transferinden de Trabzonspor'un pay aldığını, Galatasaray forması giyerken yaptığı açıklamalarla bordo mavili renklere karşı her zaman sevgisini dile getirdiğini kaydedenler gol kralının dönüşüne sıcak bakıyorlar.
 
Futbol arena'nın haberine göre; tecrübeli ismin son olarak Galatasaray forması giyerken uğradığı hakaretlere rağmen Trabzon'a gelerek Şenol Güneş Stadı'nın açılışına katılması da kulübe bağlılığını gösterirken hakkındaki sempatiyi arttırdı. Açılış töreninde Trabzonspor taraftarları Burak'a sevgi gösterilerinde bulunmuş ve oyuncuyu defalarca tribünlere davet etmişlerdi.
 
SELÇUK İNAN'IN DURUMU

 
Trabzonspor'a emek veren bir diğer isim olan Selçuk İnan için ise camiada aynı yorumlar yapılmıyor. Selçuk'un özellikle Galatasaray'a giderken serbest kalmayı beklediği, kulübe para kazandırmadan ayrıldığı hatırlatılırken, kaptanı olduğu Sarı Kırmızılılar'dan ayrılması halinde dönüşünde kendisine mesafeli yaklaşılacağı yorumları yapılıyor.
 
SON KARAR YANAL'IN
 
Önümüzdeki sezon her yönüyle zirve mücadelesi verecek bir takım oluşturmanın arayışında olan Ersun Yanal, iki ismin transferi konusunda son karar mercii olacak. Yönetimde de özellikle Selçuk'la ilgili benzer endişeler yaşanırken, tecrübeli teknik adamın hem oyuncuları hem de yöneticileri ikna etme gücü ve isteği bu transferlerde etkin rol oynayacak. Ersun Yanal'ın bütün sorumluluğu güvendiği bu iki isme vermeyi ve yeni bir şampiyonluk için iskeleti Selçuk ve Burak etrafında kurmayı isteyebileceği değerlendiriliyor. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (28)
mehmet 4 yıl önce
Bu konuda karar Yanal'a bırakılamaz. Selçuk asla ve asla Trabzon sınırlarından içeri giremez.
Caglar 4 yıl önce
Eger ki Selcuk bu kutsal formayi giyerse binlerce taraftar o formayi cikarir yonetimin bilgisine!!
abdullah duman 4 yıl önce
Selçuk asla trabzon sınırı na bile yaklaşmasın bize karekterli topcu
Lazım dansöz değil
sehzade 4 yıl önce
çıkarcı zayif kişilikli adamları artık almayalım takıma burakta selçukta aynı zaten kanka olmalarından belli değilmi
T.c.61 4 yıl önce
Burak a eyvallah selcuka hayir arjantin ligi mali krizden dolayi baslayamiyor bi pazara yönelmeli arjantin milli takimda oynayan mas a sorun
T.Alkan 4 yıl önce
Burak' tamam ama Selçuk işimize yaramaz.
Bozer her yer Trabzon
tarıkbuğra 4 yıl önce
burak yılmazın aklını çelen selçuk inan dı.bunu çoğu kiştaraftar bilmez,suçu eski başkanın üzerine atar
BABANIZ 4 yıl önce
Başlarım Yanal'ınıza da Selçuk'unuza da.Adamı delirtmeyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@