Berat Albayrak iddialarına sert cevap geldi: Trabzonspor düşmanları iş başında

Trabzonspor'un son günlerde yaşadığı sıkıntılı durumu fırsata çevirmeye çalıştılar.

Trabzonspor 01.01.2020, 21:14 01.01.2020, 23:45
Berat Albayrak iddialarına sert cevap geldi: Trabzonspor düşmanları iş başında

Trabzon Büyükşehir belediyesi, Trabzon'da yaşanan Ünal Karaman krizinden sonra ortaya atılan iddialara cevap verdi. Hazine Bakanı Berat Albayrak ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun isimlerinin karıştırılmak istendiği iddialara bir deklarasyonla cevap verildi. Sosyal medyada Fenerbahçeli hesapların Trabzon şehrini ayağa kaldırıp Trabzonspor'u karıştırmak için uğraş verdiği öne sürüldü. Trabzonspor Kulübü yönetimi bu hesaplarla alakalı yasal işlem başlattığı gelen bilgiler arasında. İşte yayınlanan o bildiri;

Trabzonspor düşmanları trol hesaplar üzerinden bordo mavili camiadaki birlik ve beraberliği bozabilmek için ellerinden geleni yapıyor!

İŞTE GERÇEKLER

Trabzonspor'da teknik direktör değişikliği yaşandı. Tamamen Trabzonspor Kulübü içinde bir olay yaşandı. Bu, ne ilk ne de son teknik direktör değişikliğidir.

Trol hesaplar, Trabzonspor'un ekonomik bataktan düzlüğe çıkabilmesi için her şeyi yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan intikam alabilmek için bu durumu fırsat bildi!

Trol hesaplardan üzerinden kamuoyuna, teknik direktör değişikliğinin siyasi bir karar olduğu şeklinde ahlak dışı yalanlar pompalandı! Hedefleri, şampiyonluğa giden Trabzonspor'u karıştırmak, Trabzonspor'u bataktan kurtaran Bakan Albayrak'tan intikam almaktı!

Oysa, fanatik Trabzonsporlu olan ve Ünal Karaman'a samimi duygular besleyen Berat Albayrak'ın bu gelişmelerden hiç bir şekilde önceden haberi olmadı. Bakan Albayrak, bir taraftar olarak yaşananları medyadan takip etti.

 Bakan Albayrak, Trabzonspor'un hiç bir zaman iç işleyişine karışmadı. Sadece, Trabzonspor yönetimi hangi konuda kapısını çalarsa yardımcı oldu. Öyle bir yardımcı oldu ki, iflas etti denilen kulüp, yeniden şampiyonluk yarışına girişti.

Trol hesaplar, Trabzonspor camiası içinde kardeş kavgası çıkarabilmek için yine teknik direktör değişikliğini kullanmak istedi.

"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ünal Karaman'ı ikna edebilmek için uçağa bindi, Trabzon'a gidiyor" yalanı kısa sürede kamuoyuna yayıldı!

Oysa, bu yalan trol hesaplar üzerinden kamuoyuna servis edildiğinde, Bakan Soylu CNN Türk'te canlı yayındaydı ve memleket meselelerini değerlendiriyordu.

Trol hesapların bu yalan ve iftiralarına, İstanbul yerel basını sık sık ortaklık etti. Hedef belli, şampiyonluğa giden Trabzonspor'u durdurmak, camia içinde kardeş kavgası çıkarmak!

Trabzon'un iki bakanı, Trabzonspor camiasının iki büyük değerini Trabzonspor üzerinden bir birine düşürmek istediler. Bakan Albayrak ile Trabzon'un ve Trabzonspor'un arasını açmak istediler. Buna asla müsaade etmeyeceğiz.

Şimdide, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Trabzonspor'un başına geçeceği yalanını kamuoyuna pompalıyorlar. Hedef belli, Şenol Güneş'in Milli Takım'dan ayrılmasını başarmak ve Milli Takım ile EURO 2020’ye kendi istedikleri teknik adamı getirmek!

Fenerbahçe, 2010-2011 sezonunda Trabzonspor’a karşı şike operasyonunu DEVRE ARASINDA ‘Trabzonspor’un penaltıları incelenesin’ iddiasıyla başlatmıştı.

Yine Fenerbahçe, yine devre arası, yine ahlak dışı işler! Ama başaramayacaklar! Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (21)
Lazz 2 yıl önce
Ne alakasi var siyasetlan ünal hocanin konuşma üslübu yüzünden kovuldu.Tek gercek Trabzon Spor Ne Mutlu Trabzon Sporluyum Diyenlere Bizi kimse kariştiramaz .Ben Sy Başkan ve Yönetime sonuna kadar güveniyorum
Davut kazancı 2 yıl önce
Öyle yada böyle zihniyeti akparti Trabzonspordan uzak dursun
Ferit 2 yıl önce
Ben Akpartiliyim varmı itırazın, hadi kaybol Ekotroll seni
Ercan 2 yıl önce
Bu kadar gaza gelen bir milletiz ki! Biraz düşünür insan. Pire için yorgan yaktığımız sürece düzelmemiz de imkansız. Akıllı olun Kendi adamınıza sahip çıkın. Sabırlı olun. Hep destek tam destek.
Süleymen 2 yıl önce
Bu akşam beşiktaş maçını izledim ,tekrarını. Bu takıma ne oldu diye hayret ettim. O takım ve bugünkü takım.Futbolculara bir sihirli el dokunmuş sanki. Ünalı yedik sıra Ağaoğlunda.
Muhammet 2 yıl önce
Güzel bir açıklama. FB 1996 da ve 2011 de şampiyonlugumuzu aldı aynı tuzağa düşüp tekrar şampiyonluk yolunda sapmayalim. Bir olalım şampiyon olalım lütfen.
Fırtına 2 yıl önce
İktidara yakın taraftar grupları bu konuda almış olduğu tavrin sebebide Fenerbahçeli trollermi hiç ikna edici değil bu açıklama herşey gözümüzün önünde yaşandı her maç stattayim son iki maçta sizin trollerinizin halinden belliydi bişey olacağı
Marko paşa 2 yıl önce
FB troller Trabzonu yilamayacaksiniz. Fb şikeci troller
Bordo 2 yıl önce
Bu takım 30 yıldır şampiyon olamıyor,96 da taktik hatası,rüştünün balı...2005 cem papila...2010 şike ile şampiyonluklar elden gitti...yani bu kulup her 3,4 senede 1 gs,fb gibi bunlar daha çok mhk tff destekli o ayrı,herneyse şampiyon olan bir kulup degil...iyi kötü bu sezon gidilen yolda td değişikligi oldu şamoiyonluk yakın iken şimdi nasıl olacak diye soru işaretleti var...yani bu kulup bu tür entrikalarla sürekli sekteye ugratılıyor şampiyonluk ts için kumda toplu iğne aramak gibi ts u yönetenler dediğim gibi 3 senede 1 şampiyon olamıyor bu kulup böyle ayak kaydırma,atarlı giderli konuşmalar,entrikalara yer yok ama nerde aynı terane,rakiplere yol açıldı...Bu sezon tüm bunların unutulması için şampiyonluk gerekir...ama başaramayacaklar yanında şampiyon olucaz diye kapatsaydın bildiriyi daha etkili olurdu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@