7m

7m

hyundai

Beinsports'tan Trabzonspor açıklaması: Hiç bir ücret talep etmedik

Trabzonspor'un şampiyonluk maçı dev ekranlardan yayınalnaca, Beinsports ücret talep etmediğini açıkladı.

Trabzonspor 29.04.2022, 23:30 30.04.2022, 09:10
Beinsports'tan Trabzonspor açıklaması: Hiç bir ücret talep etmedik

Trabzonsporlu taraftarlar şampiyonluk maçını dev ekranlarda izleyecek

beIN SPORTS ve Trabzonspor, Trabzonspor-Antalyaspor maçını Trabzon Meydan Parkı ve Avni Aker Millet Bahçesi'ne kurulacak dev ekranlarda canlı yayınlamak için anlaştı.

Trabzon şehri şampiyonluk hasretini büyük bir coşkuyla sona erdirmeye hazırlanıyor. Sezonu taçlandırması muhtemel Antalyaspor karşılaşmasını izleyerek Süper Lig şampiyonluğunu kutlamak için Türkiye'nin ve dünyanın dört bir tarafından futbolseverler Trabzon'a akın ediyor. Maçı tribünde izleme şansı elde edemeyecek olan binlerce taraftar, bu heyecanı Avni Aker Millet Bahçesi ve Trabzon Meydan Parkı'na kurulacak dev ekranlardan takip edebilecek.

beIN SPORTS Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri, “Süper Lig'in resmi yayıncısı olarak, Trabzonspor taraftarlarının ve Trabzon şehrinin şampiyonluğun ilan edilmesi muhtemel olan Antalyaspor maçının heyecanını yaşayabilmesi için elimizden geldiğince katkıda bulunmak istedik. Karşılaşmanın Trabzon Meydan Parkı ve Avni Aker Millet Bahçesi'nde kurulacak olan dev ekranlardan yayınlanması için Trabzonspor, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi ile hiçbir ücret talep etmeden iş birliği yaptık” dedi.

Ağaoğlu'ndan taraftara davet

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise, “Trabzonspor taraftarları adına iş birliklerinden dolayı beIN SPORTS'a teşekkür etmek istiyorum. Onlar sayesinde taraftarlarımız, Trabzon'daki şampiyonluk maçının heyecanını hep birlikte yaşayabilecek. Tüm taraftarlarımızı yarın Trabzon Meydan Parkı ve Avni Aker Millet Bahçesi'ne davet ediyorum” dedi.


Yorumlar (2)
SErKAn 3 hafta önce
Belediye ne diye anlaştık diyordu yine bir rant çalışması :)
Baggio 3 hafta önce
Mesela hiç bir ücret ödenmeyecek şekilde anlaşıldı olabilirmi. Yani belediye olarak hiçbir ücret ödenmeyecek gibi. Anladın dimi ;)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@