banner526

banner533

banner513

Başkan Usta'dan Yusuf ve Abdülkadir açıklaması

Başkan Muharrem Usta Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 26.10.2017, 19:15
Başkan Usta'dan Yusuf ve Abdülkadir açıklaması

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e transfer teklifinin gelip gelmediği ile ilgili açıklamada bulundu.


Başkan Usta, "Bizim sene başında şöyle bir hedefimiz vardı; Transfer yaparken kalite ne kadar yüksek olursa gençler o kadar iyi gelir diye düşündük. Genç oyuncular kaliteli oyuncularla oynayarak gelişsinler. Ben Yusuf ve Abdulkadir’le ilgili görüşmeleri sürekli yapıyorum. Yusuf, Abdulkadir, işler yoluna girdiğinde iki katı bedeli arttık. Sene sonu gitmek üzere şimdiden anlaşma yapmak konusunu da konuştum, çok yüksek ücretleri de konuştum. Bu oyuncular için sezon sonu 40 Milyon Euro’yu konuşacağız. İşler iyi gittiğinde böyle olacak. Rıza hocaya ve futbolculara sahip çıkmalıyız. Yöneticiyi hırpalayarak bu sorunlar düzelmez. Gelin Trabzonspor’u koruyalım." dedi.

 
Yorumlar (11)
Dumanoğlu 3 yıl önce
Böyle açıklama böyle hedef mi olur. 30 yaş üzeri topçuları genç yeteneklerimizi satmak için kullanmak. Ulan potansiyeli 20 milyon çocuklar 500bin e canla başla oynarken. Sen emeklisine birkaç sene kalmış olana 15 milyon tl yi senede gözü kapalı sayar ve sonunda genç olanı satıp kaynak yaratacağım dersen anca sermayeden yemiş olursun. En başında hata yapıldı. Bakın castillo daha doğru dürüst birşey verememişken yaşı genç diye teklif alıyor. Hadi sat kuckayı aldığın paranın yarısına da başarı diyelim. Kuçka ya 5 verene kadar ndiaye ye 7 versen kimse demezdi bu parayı nasıl verdi diye. Adamın hala satış potansiyeli var ve gs de yaptıkları ortada. Serdar diye 3 ayı geçirdik yerine hubocan ı aldık. Bu mu kadro mühendisliği ve derinliğiniz. Bi kaybolun gençleri de paranızı kurtarmak için harcamayın.
Haluk 3 yıl önce
Beşiktaş ve galatasaray yardım kampanyası yapmıştı yıllar önce hatta bileklik sattılar ts de aynısını yapsın yokmu taraftarlar derneğinde çncülük yapacak biri veya yönetimde eminim taraftarın hepsi bişeyler verir
Tosunoğlu 3 yıl önce
Takımın genel borcunun 1/5 ini kapatıyor mali olarak darboğazdaki takıma biraz nefes aldırır;yoksa kimse bu iki genci vermek istemez
baki 3 yıl önce
defol git ama ne yönetim defolun reziller
Trabzon 3 yıl önce
Asıl siz size sahip cıkın.Kendi kendisiyle kavga eden yönetimmi olur.
EROL 3 yıl önce
HAKLISINDA SİZDE AZICIK AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN LÜTFEN
karadeniz61 3 yıl önce
Hadi bakalim herkes destek olsun.
Ahmet 3 yıl önce
Takım tam 6 gol he is pilot take dan. Sen be clerical sat may pesindesin. Pesindesin ettim ligtv'hi ocakta jade edecegim. Alligin Sosa, Burak gibi legislation sat marketing varsa. Burak bowser is 5 Milton A room. Hillingdon bonus larva birlikte t'error Milton Avro'dan 15 Milton me emergency parsing haricot ettim 2p Milton. Taraftara sorry bak alimony take day Abdulkadiri mi görmek istersen yoksa sakatlanıp Burak' mi?
Yeni izleyicilerle de filing InsAllah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@