kebir

Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan Bakan Çavuşoğlu'na ziyaret

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan Bakan Çavuşoğlu'na ziyaret

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Trabzonspor'un yeni Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu makamında kabul etti. 


Trabzonspor'da geçtiğimiz Pazar günü yeni başkan ve yönetim kurulu seçildi. Bugün Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'un Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, maçı izlemek üzere geldiği Ankara'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Çavuşoğlu, başta Ağaoğlu olmak üzere kulüp yönetim kurulu üyelerini bakanlıkta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan Bakan Çavuşoğlu'na ziyaret

Çavuşoğlu, "Önemli bir sorumluluğu üstlendiniz. Ülkemizin en güzide spor kulüplerinden Trabzonspor'a talip oldunuz, canı gönülden başarılar diliyorum" temennisinde bulundu. 

Ağaoğlu'nu tanıdığını ifade eden Çavuşoğlu, kendisinin aynı zamanda Golf Federasyonu Başkanı olduğunu belirerek, "Ağaoğlu, Türkiye'de bir çığır açtı ve ülkemizin tanıtımı için çok önemli faaliyetlerde bulundu. Eminim Trabzonspor'a vereceği hizmetlerle de Trabzonsporumuz sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da ses getiren bir kulüp haline gelecek. Trabzon'un kendi değerlerine sahip çıkmak, Trabzon'un geleceği için önemlidir. Trabzonumuzun yetiştirdiği çok değerli futbolcular Türkiye'deki birçok kulüpte çok başarılı şekilde oynuyorlar. 61 numaralı formayı hemen hemen her takımda görüyoruz. Başkanımızın ve sizin her zaman yanında olacağımı belirtmek isterim, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. 

Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan Bakan Çavuşoğlu'na ziyaret

Ağaoğlu, Bakan Çavuşoğlu'na 61 numaralı formayı hediye etti 

Bakan Çavuşoğlu'nun spor dostu bir insan olduğunu dile getiren Ağaoğlu ise, "Bakanımız Golf Federasyonumuzun lisanslı sporcusu. Futbolu da çok iyi oynadığını söylersem hiç yanlış olmaz" dedi. Bunun üzerine Çavuşoğlu, "Neyse ki transfer için yaşımız geçti" diyerek gülümsedi. 

Ağaoğlu, "Bugün federasyonumuzun elde etmiş olduğu başarılarda bakanımız pay sahibidir. Bize her yönüyle destek verdi" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Ağaoğlu, 61 numaralı formayı Çavuşoğlu'na hediye etti. 

Başkan Ahmet Ağaoğlu'dan Bakan Çavuşoğlu'na ziyaret
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 12:06
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
engizli
engizli - 3 ay Önce

arkadaş ne bu bu AKP sevdası? gelen giden hükümete yalakalık yapıyor yemin olsun kendi takımımdan nefret eder duruma geldim yokmu bizi siyasetin içerisine sokmayacak bir başkan

sedat
sedat - 3 ay Önce

camura saplanmis bir spor siyasetsiz olmuyorsa ne isiniz var sporda

Güven
Güven - 3 ay Önce

Sayin Ağaoğlu sen Trabzonspor kulüp baskanisin ne isin olur senin siyasetciyle hatirlatirim Trabzonun kupasini ve emegini her Seyini siyaset bozuntulari denen insanlar devletin meclisini gücünü kullanarak caldilar o yüzden siyasetten uzak tutun kulüpü son uyari

Recep Ayar
Recep Ayar - 3 ay Önce

Eleştirilere bakıyorum da,adamlar takmışlar Akp ye. Onlara göre hükümetten birisiyle selamlaşsan bile hata olur. Sizler bu kafayla bir adım ileri gidemezsiniz.

BORÇ
BORÇ - 3 ay Önce

Bu kadar borç başka türlü kapanmaz :) mecburen bu tarz yollar denenecek...

zafer
zafer - 3 ay Önce

ulan 40 yilda "ADAM GIBI ADAM GELDI TAKIMIN BASINA AGAOGLUNUN KIYMETINI BILIN ADAM NE YAPTIGINI IYI BILEN BIRISI. BU ZIYARETTEN DONRA ANITKABIRE GITTI ATAMIZIN HUZURUNA BU NE DIYECEKSINIZ? ISALLAH GÜZEL GÜNLER COK YAKINDA KARADENIZ FIRTINASI YAKINDA ESMEYE BASLAYACAK GENE TIPKI 1970/1980 YILLARDAKI GIBI." AHMET AGAOGLU BASKAN TRABZONSPOR SAMPIYON"

banner424