7m

7m

hyundai

Ali Koç Trabzonspor'un şampiyonluğu sonrası sağa sola saldırmaya devam ediyor! Şimdi de İmamoğlu..

Trabzonspor'un şampiyonluğunu hazmedemeyen Ali Koç, nereye saldıracağını şaşırdı.

Trabzonspor 07.05.2022, 15:27
Ali Koç Trabzonspor'un şampiyonluğu sonrası sağa sola saldırmaya devam ediyor! Şimdi de İmamoğlu..

Trabzonspor'un bitime 3 hafta kala ilan ettiği şampiyonluğun hazımsızlığı sürüyor. 

Bordo mavilileri şampiyonluğu en çok da Fenerbahçe başkanı Ali Koç2un zoruna gitti.

kendi başarısızlıklarını da örtmeye çalışan Koç, 2 gündür durmadan konuşuyor.

Kendini kaybeden ve sağa sola saldırmaya devam eden Koç'un şimdiki hedefi ise Trabzonsporluluğu bililen İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

Koç "Trabzon'dan gelen bazı insanların enteresan özellikleri var, Milli Takım bizim stadımıza gelir, hocası bordo-mavi kravatla gelir. Şehrin belediye başkanı, Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla. Utanmadan o kitabı getirme cesaretinde bulunur. O kitabın içinde yazanları bilmiyordum, Uğur Bey de eminim bilmiyordur. Umarım Fenerbahçelilerin, Ekrem İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez. Uğur Bey forma verdi, ben olsam vermezdim. Ancak niyeti kötü değildi. Ziyaretçisinin niyeti kötüydü." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (11)
Vfore 2 hafta önce
FB nin bu derece TS nin gölgesinde kalması adamın kimyasını bozmuş. birileri bu ülkede FB nin dışında kalan taraftar kesiminin eve Koç markası ürün alırken bunları göz önüne alabileceğini bu adama hatırlatmalı
VOLKAN 2 hafta önce
bu haysiyetsiz iki gündür sallamadığı trabzonlu kalmadı haddini bildiremiyorsa trabzonlular biz bildiririz.kimsenin ağzını bıçak açmıyor.bu yaratıktan mı korkuyorsunuz.
Mantıksız 2 hafta önce
Bir yerleri sıkıştı mı, “Atatürk’ün Askerleriyiz” diyerek, İktidara dolaylı yoldan gönderme yaparlar. İşleri de düşünce, İktidar Sarayının önünde Mendil açarlar !! Karar verin artık, İktidar yanlısımısınız yoksa karşıtımı ?
Erdem 2 hafta önce
Yeni adetler türedi. Artık sıkışan ben Atatürkçüyüm diyor, baktı karşısındaki mantıklı konuşuyor, hemen karşındakine Fetöcü diyor. 3 Temmuz Fetö oyunu olurken, Fetöden Mustafa Koça gelen Ananas çok lezzetli olabiliyor. Oy ile İmamoğlunu korkutanların kendi şirketleri önce Trabzonspor daha sonra da cincon ve jimnastik kulübü taraftarları tarafından tercih edilmeyecektir. Birilerinin süresi zaten doldu fakat gücü çok büyük ama bu güçte bitince inşAllah o koltuğa, yani şikebahçe başkanlığına Süleyman Seba gibi aklı selim bir insan seçilir.
Özgür ata 2 hafta önce
Fenerlileri ve diğer TS düşmalarını kudurtmayacaksa ne anlamı kalır o şampiyonluğun? Daha da kudursunlar, daha da
Serkan 2 hafta önce
Ali Koç İmamoğluna sataşarak İktidarın kimin arkasında olduğunu da belli etti sonunda. Ya sen kimsin be , paran var diye memleketin sahibi sandın kendini. Yıllardır ülke insanının (çıkardığınız kuş marka teneke araçlar ve bunlar yüzünden hayatını kaybeden yüzbinlerce insan, çürüyen beyaz eşyalar vs.. ) kanını emdiğiniz yetmedi mi , ülkede TS - FB üzerinden iç savaş mı çıkarmaya çalışıyorsun ; sen kimlere hizmet ediyorsun açıklasana.
boykot mu.... 2 hafta önce
TRABZON DERNEKLERİ ali koç ürünlerine boykoto hazır mısınz? Organizasyon ve açıklamalarınızı bekliyoruz. Trabzonspor kulubünün dişinda bu iş derneklere düşer...
ünal 2 hafta önce
Ali koç iyice kafayı sırdı kime nasıl ne şekilde saldıracağını şaşırdı ama yeterki Trabzonlu olsun biride sözde duayen gazeteci uğur Dündar divan kurulu başkanı olduya....şimdi bunların alayına bir şey hatırlatayım beyler oynadığınız stadın ismi eski başbakanlardan Rüştü saraçoğlunun ismi kimdir saraçoğlu buyurun 1887'de İzmir Ödemiş'te dünyaya gelen Saracoğlu'nun babası, Trabzon'un Akçaabat (eski adı Pulathane) ilçesinden göç ederek Ödemiş'e yerleşen saraç Mehmet Tevfik Usta, annesi ise ev hanımı Şerife Hanım.sıkıysa stadın ismini değiştirin bunuda gündem yapalım mümkünse madem öyle trabzonlulara düşmansınız !
murat 2 hafta önce
ALİ KOÇ ŞIMARIĞI İŞLERİN İYİ GİTMİYOR GALİBA YOKSA BABANIN DEDENİN SERMAYESİNİ YEDİN BİTİRDİN DE ARTIK BİŞEYLER KAPMANIN PEŞİNDEMİSİN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@