Akyazı Stadı'nda büyük şok!

Akyazı Stadı'nda beklenmeyen gelişme

Akyazı Stadı'nda büyük şok!
Haber61 Spor Servisi - ÖZEL

Trabzonspor'un yeni stadı Akyazı Arena'da beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

Edinilen bilgilere göre; Akyazı Arena'nın doğalgazı ödenmeyen faturalar nedeniyle kesildi. Stadın genel ısınmasının yanı sıra saha zemininin ısıtılmasında da kullanılan doğalgazın borcunun 170 bin TL olduğu kaydedildi. Aynı şekilde biriken dev elektrik borcunun da ödenmediği ve her an kesilebileceği öğrenildi.

Bu gelişmelerin Gençlik Spor Müdürlüğü'nden kaynaklandığı ve borcun Trabzonspor'la bir ilgisinin olmadığı bildirildi. Ancak hafta sonu Akyazı Arena'da oynanacak olan maç öncesinde yaşanan bu gelişmenin can sıktığı belirtildi.
 
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahiroglu
Tahiroglu - 3 yıl Önce

Bunlara inanacagimizi sanmiyorsunuz herhalde bu paralari en kücük esnaf bile karsilar gecin bunlari Takim iyi giderken icat cikarmayin

derman
derman @Tahiroglu - 3 yıl Önce

Allah aşkına göstersene bi küçük esnaf 170 bin tl faturayı rahat rahat ödeyen. PFDK 50 bin tl ceza kesince gaza gelen taraftar devlet koyunca umursamıyor

54Tatanga
54Tatanga - 3 yıl Önce

Ne zaman takım iyi gitmeye başlasa hep aynı haberler fatura odenmiyor alacaklılar kapıya geldi elektrikler kesildi sular akmıyor vs vs bırakın artık bu işleri yemezler ... Karadeniz medyası biraz destek ver köstek olma gerçegi varsa bile yayınlama karalama ..!

Akla bak!
Akla bak! @54Tatanga - 3 yıl Önce

Kardeşim kafan mı güzel yoksa okumayı bilmiyor musun? Trabzonsporla bir ilgisi olmadığı yazıyor görmüyormusun. Alıştınız tabi akp gibi herşeyi halı altına süpürmeye gerçeği görünce dayanamıyorsun

oflu
oflu - 3 yıl Önce

bu akyazı da bıle trabzonluyu kandırdılar.sorsan Trabzonsporun stadı imiş yersen

60bir
60bir - 3 yıl Önce

Ulan bunu da Ak Partiye bağlıyorsun bir de kafan mı güzel diye soruyorsun. Kendi kafana baksana önce.

tsli
tsli @60bir - 3 yıl Önce

Akpye bağlanan kısım işin ahlaksızlık kısmı. Sen konuyu anlamadın. Anla sonra cevap ver

sevği
sevği - 3 yıl Önce

Trabzonspor trabzonundur partı işi değil ağzına alma partılerı. akla bak rumuzlu .

Bak sen!
Bak sen! @sevği - 3 yıl Önce

Bana cevap yazana kadar siyasetin nasıl Trabzonspor'u doğradığını öğren!

Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

Eeeeee...

Akkara.
Akkara. - 3 yıl Önce

Samsun'a 3.stad hiçbir karşılık lmaean yapılıyor, diğer 2 stad da faal. Trabzon söz konusu olunca ver Avni Aker, ver Akçaabat stadını. Ver Otobüs Terminali i, ver Orman lojmanlarını. Sonra Trabzona keyif bağışla. Toki Samsun da yok, Trabzon da var. Çünkü Trabzon da rant var. Stad yaptık stad. Hemde tünelli, daha ne istiyorsunuz.

60bir
60bir - 3 yıl Önce

Her ahlaksızlığı Ak partiye mi bağlıyorsunuz siz? Ezanı ıslıklayanları mesela? Evde kardeş baba kız biz çıplak yaşarız diyenleri? Sevişirim evlenmem, hamile kalırım doğurmam diyenleri? Kızı için "onun bedeni, onun kararı" diyen babaları?


SIRADAKİ HABER

banner513