Akşener'den bir Trabzonspor açıklaması daha

" Trabzonlular da Trabzonspor da benim dediğimi çok iyi anladılar. "

Akşener'den bir Trabzonspor açıklaması daha

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un dedikodularını kullanarak  Trabzonspor üzerinden Bakan Berat Albayrak'ı eleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir açıklama daha yaptı.

Söylemini biraz daha yumuşatan Akşener kendisini eleştiren Trabzonsporlu taraftarları "damatın trolleri" olarak nitelerken "Trabzonspor'un haklı mücadelesine gölge düşürmeyin" dedi.

Akşener, Edirne İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.Akşener bir gazetecinin, Trabzonspor’la ilgili yaptığınız son açıklama özellikle spor camiasında farklı bir tartışma yarattı bu konuya yorumunuz nedir? sorusuna yanıt verdi.

Akşener şöyle konuştu;

"Trabzonsporun gayretlerini, mücadelesini bir tartışma konusu yapmayın. Yıllardır mücadele eden bir takımın kendi gayret ve mücadelesine gölge düşürmeyin dedim. Trabzonlular da Trabzonspor da benim bu dediğimi çok iyi anladılar. Ama ilginç bir şey oldu Damat Beyin trolleri devreye girdi, konuyu sulandırmaya kalkıştılar ama benim söylediğim açıktır; spora hiçbir siyasetçi ben dahil karışmayın, taraftarları birbirinin karşısına dikmeyin. Orada insanlar sporun mutluluğu içerisinde biraz rahatlıyor, bu mutluluğu ortadan kaldırmayın. Trabzon sporun haklı mücadelesinin üzerine gölge düşürmeyin."

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 1 ay Önce

o işi sen yaptın işte başka kimse yapmadı herkez takım tutabilir bu icabında bakanda olur başbakanda cumhurbaşkanıda ....yani senin ne işin trabzonsporla damat beye ne diyeceksen de trabzonsporu ağzına neden alıyorsun sonra tükürdüğünü yalıyorsun siyasetide becerene vereceksin kardeşim yahu

Mahmut
Mahmut - 1 ay Önce

Tabi tabi konuş konuş ondan sonra geri vites

teğmen61
teğmen61 - 1 ay Önce

evet çok iyi anladık seni bi daha san oy veren ne olsun koç un uşakları

Poyraz
Poyraz - 1 ay Önce

Çevir kazı yanmasın

Murat 61
Murat 61 - 1 ay Önce

Çift karakterli şahsiyet sen bir daha Trabzonspor kackolu takip meydan parkında atıp tutta görelim bir daha siz bu kafayla tuvalet bile isletemezsin

Zarhali D.
Zarhali D. - 1 ay Önce

Bu kadını kınıyorum. Trabzon'un bir evladı olan Albayrak biz Trabzonluların nezdinde "damat" denilerek küçümsenecek, aşağılanacak bir şahsiyet değildir. Sürekli "damat" diyerek aşağılamaya çalıştığı bakanımız nezdinde hakarete uğrayanın "Trabzon" olduğu bilinmelidir. Kınıyorum!

Av. Semih Atik
Av. Semih Atik - 1 ay Önce

Çevir kazı yanmasın !

Maxi hadi
Maxi hadi - 1 ay Önce

Gayet doğru söylemiş..
Siyasetçi, ülkenin halini düşünsün
Ben bir Trabzonspor lu olarak, pis ellerin tertemiz Trabzonsporuma hiçbir şekilde değmemesini istiyorum.


SIRADAKİ HABER

banner513