Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara mesaj : Gücümüzü gösterme zamanı!

Ahmet Ağaoğlu'ndan sosyal medya hesabından taraftara çağrı yaptı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan taraftara mesaj : Gücümüzü gösterme zamanı!
banner432

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sürdürülebilir başarı için taraftarların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaçları olduğunu söyledi. 

Başkan Ahmet Ağaoğlu, kendisine ait sosyal medya hesabından taraftarlara mesaj gönderdi. Ağaoğlu, bir kulübün gerçek gücü ekonomisi ile değil taraftarının gücü ve takımına sağladığı katkıyla ölçüldüğünü belirterek, "Trabzonspor'un kurulduğu günden bugüne kadar elde ettiği sayısız başarıların arkasında taraftarının katkısı herkesin malumudur. Arzuladığımız başarıya ulaşmamız tüm taraftarlarımızın desteğini arkamıza almadan mümkün değildir. Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Yolumuz uzun ve meşakkatli ancak her zaman söylediğim gibi taraftarlarımızın desteği ile aşamayacağımız hiçbir engel yok. Yıl bu yol şimdi tüm dünyaya Trabzonspor taraftarı olarak gerçek gücümüzü göstermenin zamanı, kulübün ekonomisini de kurtaracak olan giden bir maçı geri döndürecek ve bu takımı zirveye taşıyacak olanda taraftarlarımızdır. Başarı gelecekse taraftarlarımızın destekleriyle gelecek. Tribünler dolacak ve yer gök bordo-mavi diye inleyecek ki ancak o zaman rakiplerimiz Akyazı'dan gol değil korner atarak döndüklerine sevinir bir hale gelebilsinler. Haydi her maçımız dolu tribünlere."ifadelerini kullandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan
ayhan - 1 yıl Önce

Başkanımız çok doğru bir noktaya tespit yaptı. Kesinlikle her maç en azından 30 bin kişi stadyum doldurmalı. İşte o zaman bu kadro 17 maçın 15 rahat kazanır. Deplasmanda alacağız extra galibiyetlerle de belki şampiyon bile olabiliriz.

Poyrazlar 61
Poyrazlar 61 - 1 yıl Önce

Bu adama sahip çıkın güzel trabzonspor taraftarlarım

ÇORUMLU
ÇORUMLU - 1 yıl Önce

10 milyon taraftar söylemini dile getiren tek başgan helal olsun

banner472