Ahmet Ağaoğlu'na eski yöneticisinden veryasın: 6 aylık emeğimizin karşılığı

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Bozoğlu'ndan Ahmet Ağaoğlu'na veryansın.

Ahmet Ağaoğlu'na eski yöneticisinden veryasın: 6 aylık emeğimizin karşılığı
banner432

Trabzonspor'da yaklaşan kongre öncesi Ahmet Ağaoğlu yeni yönetim kurulunu oluşturduğu listesi Divan Kuruluna sunuldu. Listede bir çok mevcut yönetim kurulu üyesi yer almazken yerlerine yeni isimler geldi.

Mevcut yönetimde Dış İlişkiler Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Çağlar Mesut Bozoğlu yeni listede görev almayınca tepki gösterdi. Listede adının olmadığını basın aracılığı ile öğrendiğini ve hiçbir şekilde aranmadığını belirten Bozoğlu “ Bugün itibariyle şahsıma hiç bir bilgi verilmeden 6 aylık emeğimizin sanki karşılığı yokmuşcasına yönetimde olmadığımı bende sizin gibi basın yolu ile öğrenmiş bulunmaktayım.” İfadelerini kullandı.

Bozoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


Şunu belirtmek isterim; Trabzonspor için maddi ve manevi elimden geleni yaptım. Bir çok projemin geçmesi için çaba gösterdim ama bu projelerim için ne bir heyacan ne de karşılık gördüm. 6 aylık bu birliktelikte Sn. Ağaoğlu hiç bir konuda ne fikrimi aldı, ne de istişare ettik.

Buna rağmen geçici bir yönetimiz, hızlı ve pratik kararlar veriliyordur diyerek kendimi telkin ve teselli ettim. Hiçbir kritik toplantıya davet edilmedim, fikirlerim alınmadı. Yani uzun lafın kısası; İstişare eden, bir olan, ortak karar veren yönetim hiçbir zaman olamadık.

Üzüntümün diğer sebebi ise; Şike süreci için dava mücadelesi veren kardeşlerime maddi ve manevi katkıda bulunduğum için "Ne gerek vardı? o parayı kulübe verseydi" gibi arkamdan konuşulan sözler duydum.

Daha sonra yapmak istediğim bir çok proje veto edildi veya önemsenmedi. Bunlardan biri de Chelsea projesi idi. "Ne gerek varmış Chelsea ile kardeş kulübü olmaya" bu sözü söyleyenler ile nasıl aynı vizyonda ilerleyebilirdik ki zaten? Üzgün değlim, sizinde üzülmemenizi rica ederim.

İlerleyen dönemde çok daha güçlü farklı projelerde bir araya geleceğimizi belirtmek isterim. Trabzonspor'a ve siz değerli taraftarımıza hizmet etme sevdası içimde asla sona ermeyecek. Bugüne kadar destekleriniz için, sevgi dolu mesajlarınız için sonsuz teşekkür ederim. Hoşçakalın

YORUM EKLE
YORUMLAR
bordo efsanee
bordo efsanee - 7 ay Önce

Yaptıklarını anlatıp şov yapmana gerek yok.Demek ki yapmışsın bir yanlış Ağaoğlu kıymet bilmeyecek bir adam deil ;)

osman tüysüz
osman tüysüz - 7 ay Önce

Hep merak etmişimdir insanlar neden görev verilmeyince içindekileri açıklama ihtiyacı duyarlar.Haklı olsalar bile....

ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR - 7 ay Önce

DOKU UYUŞMAMIŞ..
ZORLAMAYA GEREK YOK..

Adsız
Adsız - 7 ay Önce

Siz gerçek trb li olsanız bu konuşmayı medyada değil kulüpte yapardınız.böyle konuşmakla kulübe zarar veriyorsunuz.demekki başkan doğruyu yapmış.

0661
0661 - 7 ay Önce

Demekki hiçbir katkın olmamış, 'den bihabersin.

Mustafa Kara
Mustafa Kara - 7 ay Önce

Derin Trabzonspor, Ağaoğlu'na aday ol arkandayız diyor. Ağaoğlu'nun hiç bir projesi yok, hiç bir vaadi yok. 6 aydır kulübe kattığı hiç bir artı değer yok. Daha ilk seçildiğinde "Sosa efendi kusura bakma maaşını ödeyemem" diyordu. Ona kalsa Zekiler, Mustafa Akbaşlar oynayacaktı. Zaten yaptığı tek iş, bakanın adıyla düşük faizli kredi çekip borcu artırmak

yege
yege @Mustafa Kara - 7 ay Önce

bu bilgi birikimle sizi başkan olarak görmek isteriz

KARA
KARA @Mustafa Kara - 7 ay Önce

iyi BOŞ yaptın haa helal .....

Ali Kemal
Ali Kemal - 7 ay Önce

Demek ki Başkan seni adam yerine koymamiş.

Orhan yetim
Orhan yetim - 7 ay Önce

Mustafa kara kardeşim Kurtlar vadisi bitmedimi


SIRADAKİ HABER

banner393