banner536

banner526

banner513

Ağaoğlu, Sosa ve Novak için Trabzon'a geliyor

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzon'a gelip Sosa ve Novak ile görüşecek.

Trabzonspor 24.05.2020, 19:44

Haber61 - Haber Servisi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Haber61 TV’de Tuncay Lakot’un sunduğu Bayram Özel programına telefon bağlantısıyla katılarak açıklamalarda bulundu.

Doğan, Ağaoğlu'nun Sosa ve Novak için Trabzon'a geleceğini söyledi.

Sözleşmeleri sona erecek olan Sosa ve Novak konusuna da değinen Doğan “Sosa ve Novak konusunda da görüşmeler devam ediyor. İkisi de kalmak istiyor, biz de kalmalarını işitiyoruz. Başkanımız bugün Trabzon’a geliyor. Gerekli görüşmeleri kendileriyle yapacak. İnşallah güzel haberleri taraftarlarımıza vereceğiz.” Şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Tscan 2 ay önce
Enişte ne olacak
Ulak 2 ay önce
başkan hallet şu işi..gözünü sevem
Görünen köy. 2 ay önce
Sayın Başkan ın tek talimatı şu an şampiyonluktan başka bir şey olmamalı! Bu şartlarda şampiyonluk gelmezse oyunculara belirlenen şartları kabul etmeyenlere güle güle densin. Yönetimin transfer potikasını yönetmesi fevkalade. Şampiyonluk hayalini ise takım üzerinde dış etkenlere bağlı olarak yapılan bilinçli veya bilinçsiz hataları gözartı ederse unutsun. Yeterince puan kaybettik, artık kotamızı doldurduk hissi pahalı olabilir! Yoksa bu kadronun bileğini eşit şartlarda şu an hiçbir ekip bükemez!
Alp 2 ay önce
Bitir Başkan Şu İşİ Top Sende Artık...
uğur 2 ay önce
fazla zorlamayın sadece trabzonla anlaşmayıp diğer takımlara giden yabancı oyuncuların ne hale geldiğini örnek verin yeter
ünal 2 ay önce
Ağaoğlu 1 saat önce Göreledey di salih kavrazlı ve ailesini ziyaret etmiş Trabzon hava alanı bakımda olduğu için orgi hava alanından karayoluyla geçerken Göreleye uğramış

Gelişmelerden Haberdar Olun

@