7m

7m

hyundai

tamfinans

Ağaoğlu'ndan yayıncı kuruluşa: Ne kadarı yayınlanır...

Ahmet Ağaoğlu Beinsport'ta programa katıldı.

Trabzonspor 31.03.2021, 13:03 31.03.2021, 13:18
Ağaoğlu'ndan yayıncı kuruluşa: Ne kadarı yayınlanır...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluş beIN Sports'a konuk olacak. Yayıncı kuruluş, Ahmet Ağaoğlu'nun konuk olacağı programın tanıtımlarını kendi kanalında yayınlamaya başladı. 

Bu hafta ekranlara gelecek programda Ahmet Ağaoğlu, Onay'ın sorularını yanıtlayacak. Kanalda dönen tanıtımda Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Bilmiyorum bu programın ne kadarı yayınlanacak, ne kadarı yayınlanmayacak ama..." şeklinde bir ifade kullandı. 

Ağaoğlu'nun bu ifadesinden sonra moderatör Güntekin Onay'ın, "Hepsi yayınlanır Sayın Başkan" yanıtını verdiği görülüyor. Ayrıca Ağaoğlu ile Güntekin Onay arasında geçen diğer diyaloglar arasında program ismi üzerinden Ağaoğlu'nun kulüplere eleştirisi yer alıyor.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Güntekin Onay arasındaki söz konusu diyalog şu şekilde:

Ahmet Ağaoğlu: "Bu programın adı ne?"

Güntekin Onay: "be United"

Ağaoğlu: "Anlamı ne? Birlik olalım, birlikte olalım. Ama kulüplerimiz ne yapıyor? Çok enteresan. Kulüpler Birliği'nin çok daha efektif olarak işin içinde olması lazım."

VAR ve adalet göndermesi
Bu arada Ahmet Ağaoğlu'nun tanıtımda yer alan diğer açıklamalarında VAR sistemi ve TFF ile ilgili eleştirileri de gözden kaçmadı. Ağaoğlu, "Ne yaptık? VAR'a da eyyam yaptırdık. Kulüpler adalet istiyor. Adalet mi istiyor, adaletsizlikten pay mı istiyor" serzenişinde bulunuyor. 

Ağaoğlu'ndan TFF'ye gönderme
Son olarak Ahmet Ağaoğlu, "Finansal Fair-Play kuralları eğer TFF tarafından uygulansaydı kulüpler bugünkü borç batağında yer almazdı" diyor.

Program 2 Nisan Cuma günü 23.00'te yayınlanacak.


Yorumlar (6)
Erdem 1 yıl önce
TFF şampiyonluk dağıtıyormuş başkanım, fener gibi üç beş kuruş verip alalım bir kaç şampiyonluk. 2. yıldızı takarız fena olmaz.
selim kanıt 1 yıl önce
Daha önce 2 tanede beşiktaşa vermişlerdi. Biz ne zaman adam olacağız anlamıyorumki.
61 1 yıl önce
Bu sene 50 milyon € lukfutbolcu bonservis bedeli olarak para kazanacagiz,yok daha neler diyenlerle,yazin görüselim.
Arkandayiz baskan,
halil bilgin 1 yıl önce
Mahalli şampiyonluklar lige dahil ediliyormuş... Trabzonspor un birleşerek oluşturduğu tüm takımların o dönemdeki şampiyonluklarını lige tescil ettirin...
Hasan 1 yıl önce
Diğer takımları camiaları en alt seviyeden en tepeye kadar destekliyor. Faruk Çelik Bursaspor şmpiyonluğı, ŞB, GS, bjk onlar siyaseti kullanırsa problem yok, ama Trazonspor azcık kıpırdasın saldırının her türü yapılıyor. Başkan iyi ama yanlız adam. Yazık kimse destek olamıyor, destek olmak istemiyor. Oy isterken cb dahil herkes kaşkol takar sıra kulübe sahip çıkmaya geldiğinde ortada kimsecikler kalmaz. Takmayın şerefli renkleri. Sırf TS kaşkolu ile oy isteyene benden oy moy yok
Görünen köy 1 yıl önce
Sn. Başkan medyada yayınlanan konuşmalarını takip etme alışkanlığı varsa, TS nin maçını yönetecek hakem açıklanmıştır! Bir taraftar olarak hatırlatmak istiyorum! Maçtan sonra heberimiz olmadı veya maçtan önce konuşma etik olmazdı gibi sözlerin anlamı olmayabilir!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@