7m


7m

hyundai

Ağaoğlu'ndan TFF'nin kararına tepki: Ligin tepesi dizayn edildi

Küme düşmenin kaldırılmasına Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu tepki gösterdi.

Trabzonspor 30.07.2020, 01:05 30.07.2020, 23:06
Ağaoğlu'ndan TFF'nin kararına tepki: Ligin tepesi dizayn edildi

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun küme düşmeyi kaldırma kararıyla ilgili açıklamalarda bulunarak tepki gösterdi.

Ağaoğlu şöyle konuştu;

Hiçbir çözüm konuşulmadan bu karar alınıyorsa. Ben bu kararın çekmecede beklediğini düşünürüm ligin tepesinin dizayn edildiğini düşünürüm o zaman. Rezerv lig konusu 8 aydır konuşuluyor bitirilemiyor. Ama bu karar 8 saatte veriliyorsa bu kararın safiane duygularla alındığını düşünmüyorum çok net.

Gidecek oyuncular da gelecek oyuncular da olabilir. Futbolun kuralı bu. Kupa finali önemli değilse oynamayalım. Ama önemli. Kupayı aldığınızda direkt Avrupa’ya gidiyorsunuz. Kasanıza direk 10 Milyon Euro giriyor. Her yıl takıma bir çok isim gelir veya gider. Biz eksiklerimizin üzerine koya koya gidiyoruz. Bir önceki yıl Ümraniyespor’a elendik, bu yıl kupayı aldık.

Bugün verilen kararla 12 Haziran’da başlayıp gerçekleştirilen mücadelenin neden verildiğini ben anlayamıyorum. Rezerv lig kararı 8 aydır verilemedi. Rezerv lig olmadığında elinizdekş oyuncuları bırakmak zorunda kalırsınız Benim elimde toplamda 70 fubolcu var. 1 ay sonra lig başlayacak hala ortada karar yok.  Ben bugün alınan kararın çekmecede olduğunu düşünüyorum. 


Yorumlar (41)
Ts_61 2 yıl önce
Helal sana başkanım! Baskılara rağmen, konuştun!
Davut kazancı 2 yıl önce
Konuşmayla olmaz Federesyonu dava edip Şampiyonluğu iptal ettirmeliyiz
Ercan Arslan 2 yıl önce
1 saat önce burada sallayanlar buna ne diyecek? Hani başkan her şeye susuyordu? Kalemşörlüğü bırakın. Dedikodu yapmayın. Zan ile hareket etmeyin NOKTA
Davut kazancı 2 yıl önce
Atı alan Üsküdarı geçmiş konuşuyor,belkide danışıklı dövüş
ibraam 2 yıl önce
ileri derce anlama sıkıntısı çeken bir toplum. la millet lig bitti. bittii. şimdimi konuşulur. başakan konmuşuyor işter laf yapma diyen gerilere. lig bitii. atı alan üsküdarda şey etti anladınız.
Leâdrî61 2 yıl önce
Newton'la devam edilmeli, maceraya gerek yok. Zaten şampiyon olmamıza izin verilmeyecek.
ibraam 2 yıl önce
günaaydıınnn. hacı... bugüne kadar neden susutun onu açıkla.
Adıyamanlı 2 yıl önce
Adam bir yıldır konuşuyor. Her konuştuğunda ceza aliyor. Cezayı sen ödemiyorsun tabi. Uçuruma düşen takımı aldı çıkardı, şampiyonluk heyecanı ıçine soktu, tekrar kupa kazandırdı. Ama senin gibi belkide takıma 3 kuruş menfaati olmayan biri çıkıp her istediğini söylüyor. Düşün bu takımın yakasından, sizin gibi taraftar istemiyoruz.
Kesinlikle 2 yıl önce
Nevton ile devam.edilmeli.
Rizeli abdullahi hiçbir TS taraftarı istemiyor.
Aman başkan sakın yanlis yapma.asla.abdullah avcı istenmiyor.
İsiyin 2 yıl önce
günaydın başkan. maçı izlemedim artık hasta olmaya niyetim yok. akpaşakşehir ile oynasaydık bu kupada onlarındı. var uygulaması falan hikaye.
Kaptan Bir 2 yıl önce
Demekki bu karar öyle söyledikleri gibi bütün kulüplerin oy birliğiyle deyil oy çoğunluğuyla alındı. Bizi aydınlattığın çok sağol Başkan
Mert 2 yıl önce
Bu söylenen gerçek değil. Nihat özdemir mi karar verdi, çok komik. Şampiyonluğu elimizden kim aldı, takım niye oynamadı, kupa maçında niye oynadı. Bunların cevabını bilmiyoruz. Ağaoğlu sonunda konuşacak, Trabzonspor'u seven her konuşmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@