Ağaoğlu'ndan Newton'a destek

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu, Eddie Newton'a sahip çıktı

Trabzonspor 23.10.2020, 08:31
Ağaoğlu'ndan Newton'a destek

Trabzonspor'da hafta içerisinde yaşanan teknik direktör tartışmalarına son noktayı koyan Başkan Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Eddie Newton ile bir araya gelmiş ve onunla yaptığı toplantıda kendisine olan desteğini dile getirmişti.

İngiliz teknik adama, kendisini göreve getirirken uzun vadeli bir planlama düşündüklerini söyleyen Ağaoğlu'nun "Size başından beri inanıyoruz hocam. Burası Trabzonspor ve istenilen, beklenen sonuçlar gelmeyince herkes tartışılır. Eleştirilere son verecek olan sizsiniz. Biz sizin yanınızdayız ve bu mücadeleyi birlikte vereceğiz" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

.

Yorumlar (13)
Yaşar Dursun 1 ay önce
Hadi saldırın Trabzonspor "taraftarı"! Evet, haklısınız, eleştirmek her aydın, bilgili, yapıcı taraftarin görevidir. Ama yapıcı eleştiriyi ve tek kendini iyi hissetmek için kendi oyuncuları, yönetimi, antrenörü yerden yere vurup yerle bir etmek karıştırmayın! Gerçekçi olun! Bizim kulübün bütçemiz altı kulübün bütçe sinden düşük! Beş kulübün neredeyse bizim kadar bütçesi var. Gerçekçi olun! Trabzonspor her sene direk şampiyonluğu oynacak gücü sahip değil! Evt, şimdi beni de eleştirin, ama.ne kadar acı olsada gerçek! Biz bu sene yeni kadro kuruyoruz. Bugün "Sosa'yi neden tutamadiniz" diyenler, daha Sosa Trabzonspor için üç maç yapmadığın da hemen göndercekti! Sabırlı değil, gerçekçi olun!
Yaşar Dursun 1 ay önce
@Önder

Kimse kusura bakmasın, Türkçe anadilim değil ve automatik düzeltme de hatalar yapıyor.

1- Ünal Karaman büyük bir Trabzonsporlu. Bunu hiç kimse yok edemez, tartışamaz. Her Trabzonspor hocası gibi o da zor şartlar altında çalıştı. Şimdi yazacağımı onu kötülemek için yazmıyorum. Ama tek istatistiklere bakarsak ozaman "herşey yolunda giderken" cümlesine yüz de yüz katılamam. İlk on maçında ortalama olarak 1,2 puan topladı. İlk on maçında! İlk 15 maçına bakarsak 22 puan kazandı, yani ortalama 1,46 puan. Geçen sezon kendi sahimizda Göztepeye ve Denizli'ye yenildi. Altın değerinde bir altı puan. Eddie Newton şimdiye kadar çıktığı yedi maçında 11 puan topladı, yani ortalama 1,52 puan. Bir beklesek ve 10 ve 15 hatta 20-30 maç sonra tekrar rakamlara baksak, daha mantıklı olmazmi? Ama bence Ünal hocanın ayrılmasınin sebebi sportif başarı değil di, özel bilgim yok, kimse yanlış anlamasın ama sorun olarak şunu tahmin ediyorum: başkan ve Ünal hocanın arasında ne olduysa işte birşeler oldu. Yanlış sözler söylenmiştir ve eminim ikisi de bugün pişmandır. Ama bundan dolayı başkanı yok etmeye çalışmak akıl dışı. Ağaoğlu gelmeden önce kimler başkan olduğunu, kimler aday oldunu gördük. Ağaoğlu Trabzonspor için şuan ki dönemde olmaz sa olmazı!

UEFA cezasının sebeblerin kökenleri geçmiş başkanlarda. Ama evet, ben de inanıyorum ki bugün ki yönetim ve başkan da hata yapmış dır. Hatasız kul olmaz. Ama yine de şuan Ağaoğlu dan daha iyi bir başkan ve yönetim görmüyorum. Ve daha daha, Avrupa ligi zaten önemli değil. Şampiyon olsaydık ozaman çok acı olurdu, ama böyle pek önemi yok. Geçen sezon da Avrupa lige gitmiştik, sizin övdüğünüz Ünal hoca kaç puan topladı?

Gerçekçi olmak işte böyle küçük sorunları gerçekçi gözle bakmak, yani rakamlara bakmak ve küçük sorunları büyütmemek.
newton kalmalı 1 ay önce
ünal hami tolunay hüseyin gibi adamlara sabrettik ünal ı 3 haftada rizeden sepetlediler newton bilgi olarak yerli hocalara açık üstün biraz zaman newton u harcarsak çok şey kaybederiz
Önder 1 ay önce
Yaşar bey gerçekçi olalım geçen yılki şampiyonluğu nasıl kaçırdık ( verdik ) ama gerçekçi olmak gerekiyor.
Önder 1 ay önce
Tamam Yaşar bey gerçekçi olalım soruyorum size 1- Ünal hoca herşey yolunda giderken neden istifa etti 2- UEFA bize neden ceza verdi 3- oyuncu kadrosu oturmuş bir takım neden dağıtıldı. Şimdi yeni bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz gerçekçi olarak açıklama bekliyoruz.
Önder 1 ay önce
Ağaoğlu Newton a destek vermesinde ne yapsın kredisi tükeniyor önce başakşehir mağlubiyeti birde Fenerbahçe mağlubiyeti bu taraftar biletini kesecek çünkü
ağaoğlu doğruyu yaptı 1 ay önce
newton un alternatifi türkiye de yok yurtdışındada maliyetler belli hocaya sahip çıkalım avcı nın ersun un oyuncağı olmayalım
Ergan 1 ay önce
Büyük takimin orta sahasi bakar flavio safa parmak..cok tskler baskanim bu taraftar deli degildi ortasaha lazim diye ucuz ortasaha cok var istanbulsporun 61 numarasi roka mesela alin yirmi bin defa canbazdan iyidir
Erdem 1 ay önce
Para gibi adam harcanmamalı. En kötü bu sezon sonuna kadar süre verilmeli. Zaten kim gelse bu takım çıkışa geçecek bir takım değil gibi. Sergen i de gördük burak ve diğer oyuncular gidince havası söndü. Newton benim anladığım daha önce haksızlığa uğramış, İngiliz olsa da bizden biri. Bu insanı kazanırsak biz de kazanırız. O zamana kadar da hem Hüseyin Hoca hem de Fatih Tekke kendini toparlar.
emre 1 ay önce
Newton un yerine kimi getirirsen getir fayda vermez. İyi kötü sezon sonuna kadar Newton ile devam edilmeli
0661 1 ay önce
ne gördün onda da... biz bir şey göremedik!
haşmett izmir 1 ay önce
DEMEKKİ BAŞKAN HOCANIN ARKASINDA ANLAŞILAN HOCANIN İŞİ TAMAM
takım taraftarı 1 ay önce
Takım iki maç daha yenilsin de bakalım seni kim tutacak orda. Takıma geleli taraftara yalan konuşup mağdur edebiyati yapıyorsun. Yirmi den fazla futbolcu aldın içlerinde bir Sorlocht birte biraz Newakeme ötekiler nerde . Bunlara verdiğin paralar ne oldu . Sen o hikayelerini git başkalarına anlat. Takım da iskelet diye birşey bırakmadın sen öncekilerin aldıkları oyuncularla bu güne kadar geldi ama yol bitti senin ne olduğunu bu yıl herkes görecek gerçi ben biliyorum daha 2002 den. Aldığın hiçbir futbolcu lig B de oynayamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@