banner526

banner535

Ağaoğlu'ndan flaş açıklama: Manchester United ve Sevilla'dan teklif aldık!

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için gelen teklifleri açıkladı

Trabzonspor 04.05.2019, 08:24 04.05.2019, 14:31
Ağaoğlu'ndan flaş açıklama: Manchester United ve Sevilla'dan teklif aldık!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, adı Avrupa’nın devleriyle anılan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İki yıldıza gelen tekliflerin yeterli olmadığını söyleyen Ağaoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Yusuf ve Abdülkadir için artık ciddi teklifler alıyoruz. Ama şu an için istediğimiz rakamlar elimize ulaşmadı. Başta İspanya’dan Sevilla ve İngiltere’den Manchester United olmak üzere iki oyuncumuz için 20 milyon Euro teklif edildi.”

‘Hedeflerimiz var’

“Bizim beklediğimiz rakam belli. Yusuf ve Abdülkadir’i toplam 30 milyon Euro’dan aşağıya satmayı düşünmüyoruz. Onlardan gelecek para ile de birçok hedefimiz var. Bu parayı, altyapımıza ayırmak istiyoruz. Öncelikle tesisleşmeye önem vererek kamp merkezlerinin iyileştirilmesi konusunda bir takım adımlar atacağız. Ayrıca Trabzonspor Koleji gibi de bir projemiz var.

‘Beklentilerin üstüne çıktık’

Fırtına’nın bu sezon sergilediği performanstan oldukça memnun olduğunu da dile getiren Başkan Ağaoğlu, gelecek için oldukça umutlu olduklarını söyledi. Ağaoğlu, “İyi bir sezon geçirdik. Beklentilerimizin üstüne çıktığımızı düşünüyorum. Kalan haftalarda da tüm maçları kazanabiliriz. Bunu başarırsak gelecek sezona moralli girer ve çok büyük bir adım atmış oluruz” diye konuştu.

Fanatik


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
Ahmet TS 1 yıl önce
AZZZ BAŞKAN AZZZZ..
TS03 1 yıl önce
İkisi için 30 az değil mi.
Fatih 1 yıl önce
En az biri 30 milyondan fazla eder. Hollanda dan yaziyorum. Ajax 1 futbolcuyu (Abdulkadir'in yarisi etmez) 80 milyon euroya satti. Ikisini 30 milyon euroya satarlarsa bu isi bilmiyorlar.
Ercan 1 yıl önce
Ts da Şampiyonlar Ligi maçları olsa dediğin kadar olmasa da Pazarı artar çünkü orası çok önemli bir vitrin. Depoda sakladığına çok para vermezler. Vitrin önemli. Pazarlama işi de önemli tabi.
Hüseyin Başal 1 yıl önce
Ah Başkan ah bu sezon yanlışlarınla şampiyonluğu kaybettik sen satma peşindesin yazık yazık
Mustafa b 1 yıl önce
Başkan şampiyon olsaydık borc kapanırdı bu iki top uyu satarak borcun yarısını kapatırsın ama şampiyonluk yolunuda kapatırsın
Mehmet Ali Kahraman 1 yıl önce
30'ar milyon demek istemiş
Trabzonspor 1 yıl önce
Baskan yerlerini 30€ doldurabileceginmi!!
Sen Trabzonspor un ne oldugunun büyüklügünün Farkinda degilsin gibi grliyor bana iki senedir parada harcamadin genede satiyim diyorsun kabul etmiyoruz !!!!!
Madem sponsor vede ekonomik cözüm üretemiyorsun iki senedir lütfen istifa edin gidin !! Trabzonspor muhakkak bu olayi cözecek Yönetim bulur
Kaan 1 yıl önce
Yavas gel bos konusma
Samistal61 1 yıl önce
Yavaş gel
KaradenizSamsun 1 yıl önce
Baskan birak bu isleri Burak sattiniz satmak 8cbjkin her seyi yaptiniz taraftarin onune attiniz bjk yaptigi seyler ortada Abdulkadir yusuf senelik 1 trilyon oynuyor her zaman alt yapidan boyle futbolcular cikmaz fatih ve gokdenizden 15 sene sonra bu kadar yetenekli futbolcular cikti anlasilan menejerlerle anlasip para yeme derdindesiniz.Ts kadrosu yeterli sampiyonluk icin kadro korunmali zaten maliyet dustu borc zamanla kapanir yayin gelirleriyle fakat siz abdulkadir ve yusuf satarsaniz ligde yaristan kopariz heyecan felan kalmaz.Burak yok pahasina sattiniz bjk sampiyonluga ortak ettiniz Abdulkadir ve yusuf tanesi 30 milyondan asagi satarsaniz özellikle Abdulkadir 50 milyon eder
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@