7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Abdullah Avcı’dan sağ stoper transferi açıklaması! “Mevcutlardan daha iyisini almamız lazım”

Abdullah Avcı sağ stoper transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 23.07.2022, 22:45 23.07.2022, 23:57
Abdullah Avcı’dan sağ stoper transferi açıklaması! “Mevcutlardan daha iyisini almamız lazım”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Torino ile yapılan hazırlık karşılaşması sonrasında transfer çalışmalarına değindi. 

Avcı şunları söyledi;

"Sağ stoperi zaten aradığımızı söylüyoruz. Bu anlamda 7-8 oyuncuyla konuştuk. Mevcutlardan daha iyisini almamız lazım. Çünkü benim elimde orada 3-4 tane bazen belki ters ayaklı Denswil, Ahmetcan, Dorukhan, Hüseyin Türkmen oynayabiliyor, aramaya devam ediyoruz. Yönetim de bu konuyla ilgili çalışıyor. En iyisini bulup ona göre hareket edeceğiz. Fırsat transferi çıkar, kulübe uygun olur. Ama mevcutlar rotasyonu olabilen yetenekli oyuncu grubuna sahibiz. Şu an itibarıyla kamp çok iyi gidiyor. Skor belki bu şekilde olabilir ama bence bunun önemi yok. Bunlar bir sonraki maça daha iyi hazırlanmayı ve daha iyi organize olmayı sağlayacaktır."

Buna da göz atın:
 Trabzonspor’da Peres’ten haber var! İşte takıma katılacağı tarih


Yorumlar (6)
deniz 3 hafta önce
senden antröner falan olmaz şampiyon olduğunada sevin diğer takımları birdaha öyle kötü yakalayamayız sende takımı ben şampiyon yaptım zzannediyorsun ben geçen gün dedim avcıya lig başladımı 7 hafta veriyorum diye zaman gössterecek
Erdem 3 hafta önce
Sürekli atak oynamaya gerek yok, kontrollü oyun en güzeli, buraya kadar tamam da, hücum organizasyonlarımız bence zayıf, rakip kaleye 2 kere yada 3 kere gidelim ama organize olup çalışılmış paslar ile gidelim. Biz daha çok doğaçlama ya da dan dun oynadık gibi geldi. Gol pozisyonu var mı, korner kullandık mı anlamadım bile.
Yusuf 3 hafta önce
Mevcutlardan daha iyisini buldum ben ismi Edgar. Maceraya gerek yok. 2 ay bekleyeceksin taş gibi stoper işte.
Ali Fuat 3 hafta önce
Dorukhan stoper oynuyor ve 110 milyon lira verilecek stoper Denswill kenarda oturuyorsa bir yerde bir problem var.
Erdem 3 hafta önce
Lig maçında oynasa idi haklısın diyebilirdim ama bunlar hazırlık maçı, denemeler bu maçlarda yapılmalı amaç futbolcunun defansif yönünü daha da geliştirmek olabilir yada her ne ise, sonuçta deneme yapmak istemesinde ben sorun görmüyorum.
hk 3 hafta önce
rezalette son perde.
uğurcan tuttu diğerleri bireysel bir çabayla attı ve şampiyon olduk.nokta

Gelişmelerden Haberdar Olun

@