Abdullah Avcı'dan Trabzonspor açıklaması! Görüşme oldu mu?

Gürcan Bilgiç, Abdullah Avcı ile görüştüğünü ve Trabzonspor ile görüşmediğini açıkladı

Trabzonspor 26.10.2020, 13:27
Abdullah Avcı'dan Trabzonspor açıklaması! Görüşme oldu mu?

A Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, teknik direktör Abdullah Avcı ile görüştüğünü ve Avcı’nın Trabzonspor’dan teklif almadığını söylediğini açıkladı.

Abdullah Avcı’nın, Fenerbahçe Trabzonspor maçı sonrasında yayıncı kuruluştaki programına Trabzonspor dedikodularının çıkmasının ardından katılmadığını belirten Bilgiç “ Abdullah Hoca’yı aradım. “Dedikodular çıktı bu maça yorumcu olarak çıkmam doğru olmaz ne söylersem yanlış anlaşılabilir” dedi. Var mı bir şey diye sordum “ Bu dönem için hiçbir görüşme olmadı, sezon başında görüştük,şuanda görüşmedik” dedi. Bu direk Abdullah Hoca’nın ifadesi” şeklinde konuştu.

Yorumlar (74)
SALİH 1 ay önce
AVCIYA AVLANMAYALIM.
newton kalmalı bu oyunlar nedir 1 ay önce
taraftarın çoğunluğu newton dan memnun başkan bu sezon için bu konuyu kapatmalı, devre arası bir ön libero gerekli takım iyi yolda
Trabzonlu Genç 1 ay önce
Abdullah Avcı hakkında bilgiler:
Eksileri
*Tam bir Trabzonspor düşmanıdır.
*Sistemi kurması 2 yıldan aşağı değil.
*Kısır bir futbol oynatıyor.
*Milli takıma sırf Trabzonsporlu diye bir çok kişiyi oynatmadı(Giray,Onur)
*Beşiktaş'ta başarısız oldu.
Eksilerini saysam bitmez ;-)
Artıları
#Yok:-)
Bordopars 1 ay önce
Sev seni seveni hak ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise...Bu sözü unutmayalım. Abdullah Avcı'yı takımımda hoca olarak görmektense Newton ile küme düşmeye oynarım daha iyi...Başkanımız umarım böyle büyük bir hata yapmaz...
Üstad 1 ay önce
Fatih tekke
newton a tam destek 1 ay önce
ünal hami tolunay rıza ersun hüseyin bıktık bu adamlardan newton u rahat bırakında adam oyununu kursun 1 ay da karpuz yetişmiyor
yasar 1 ay önce
çağdaş atan daha iyi olur.
Mehmet 1 ay önce
Ne Fatih Tekke şu ya..! TS un başında bir hoca var.Zor haftalar geride kaldı.Bundan sonra galibiyetler alıp ligin zirvesine yaklasacagimiz kolay maçlar oynayacağız.Newton ile yola devam etmeliyiz.
Kaptan 1 ay önce
kapatın bu konuyu.Yeni Trabzonsporlu teknik direktörümüzü çıkaralım ve gelecek 10 yıla damga vuralım.
ICH 1 ay önce
Ben adayım o zaman. Yeniyim beni kimse tanımıyor. :)
yasar 1 ay önce
çağdaş atan
Bilal 1 ay önce
He he çok komik
Furkan 1 ay önce
Ersun çok yedi biraz da sen ye... Yönetimin acilen Trabzonspor' a daha fazla zarar vermeden görevi bırakması şarttır. Lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HA_61_A 1 ay önce
Bence senin acilen Trabzonspor taraftarlığını bırakman gerekir
Remzi_1461 1 ay önce
Emrin olur!(!) Seni duymuşlardır hemen görevi bırakacaklar.(!)Bu kulübü bataklıktan çıkaran bir yönetimin istifa etmesini istemek hem insafsızlık hem de bilgisizliğin en alt seviyesidir.
Sezer 1 ay önce
Avcıyı istemiyoruz‼️ Newton a sabredilmesi gerek. Sabredemiyorsanız şota fatih tekke veya hami gelmeli...
Test59-61 1 ay önce
Newton kalmalı, geleni hemen göndermek nedir, siz işe başladığınızda her şeyi biliyor muydumuz. Fatih tekke kimi çalıştırıyor şu an! Bu takım düzelir sonra gidenlerin ardından keşke bizde olsaydı dersiniz, genel kanaat taraftarın gördüğüm kadarıyla hocanın kalması yönünde, Newton kalmalı...
Trabzonlu Genç 1 ay önce
@Sezer Hami'nin taktik anlayışı 0.Diğer dediklerin olabilir.Hami'nin zamanında olanları biliyoruz.6-7 gol yemeler,Juventus maçı tarihi fark olacakken Onur Kıvrak sayesinde kurtulmamız.Bu yüzden Hami olmaz.
ZD 1 ay önce
Adam Trabzonspor için sunum yaptığında Sörloth, Sosa ve Novak henüz gitmemişti. Kadro gayet iyiydi. 1-2 takviyeyle şampiyonluğa oynatırdı. Takımın şimdiki halini görünce adamın da hevesi kaçmıştır, bir yol olacağını düşünmüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@