vardallar

Abdullah Avcı'dan Konyaspor maçı öncesi futbolcularına uyarı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan takımına Konyaspor uyarısı geldi.

Trabzonspor 21.09.2021, 14:25
Abdullah Avcı'dan Konyaspor maçı öncesi futbolcularına uyarı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, kritik Konyaspor deplasmanı öncesi oyuncularını uyardı. Takım verilerinin yanında alınan puanlardan dolayı oyuncularını tebrik eden deneyimli teknik adam, daha iyisini ortaya koymaları gerektiğini belirtti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, her maç öncesi ve sonrası oyuncularıyla birlikte gerçekleştirdiği geri bildirim toplantısında geride kalan 5 haftalık bölümün değerlendirmesinde bulundu. Takım verilerinden ve alınan puanlardan dolayı iyi yolda olduklarını dile getiren deneyimli teknik adam oyuncularını tebrik ederken, daha iyisini yapmak zorunda olduklarını belirtti.

"BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM"

Süper Lig'e iyi başlangıç yapan rakipleri Konyaspor'un iyi bir takım olduğunu anlatan deneyimli teknik adam, takım halinde güzel işler yapan bir ekiple oynayacaklarını belirtti. Buna karşı kendi oyun duruşlarını sahaya koymaları gerektiğini anlatan Avcı, "Hücumda ve takım savunmasındaki verilerimizle yaptığımız doğru işleri daha çok geliştirmemiz gerekiyor. Sahanın içinde her zaman birbirimizi destek olalım" diyerek zorlu Konyaspor maçının önemine vurgu yaptı.


Yorumlar (5)
Hurdacı 1 ay önce
Kulüp deplasman rekoru olacak yenilmezsek.Ama 3 puan almalı ki alttakiler kurt gibi pusuda.Ömür oynayacaksa skora katkı yapmalı al ver al ver ezberledik.Hücum iyi ama arka sıkıntılı.Ön taraf ustaları arkayı örtbas ediyor şimdilik.
İsiyin 1 ay önce
İstanbul kulüpleri ile oynanan maçlarda hakem hatası örneğin Galatasaray maçında verilmeyen penaltı gibi hikayeleri çok yaşarız bu yüzden bu tarz maçlarda önde baskı kurup Ömür ve Yusuf Sarı ile forvetleri ceza sahası içinde topla buluşturmalıyız. Nwakamae, Hamsik, Bakasetas gününde olur savunma hata yapmazsa arayı açarız. Haydi çocuklar.
BLUEB 1 ay önce
İsmail koita Yunus birbirine destek olsun ams mümkünse Trabzon dışında bir yerde
Uraz 1 ay önce
Ömür İsmail oynamasın mümkünse ömür kadroya dahi alınmasın zaten o ikisi oynarsa iki kişi eksik oynuyoruz
don bas 1 ay önce
hocam defans topun kaybedildigi yerde baslar,biz taraftar olarak TS den dominant futbol istiyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@