banner556

>

Abdülkadir Ömür'den imalı paylaşım

Abdülkadir Ömür sokağa çıkma yasağı öncesinde vatandaşların marketlere akın etmesi sonrasında paylaşımda bulundu.

Trabzonspor 11.04.2020, 08:08
Abdülkadir Ömür'den imalı paylaşım

Türkiye'de koronavirüsü salgını nedeniyle 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta hafta sonu için 2 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasak bu gece 00:00'den itibaren başladı.

Karar sonrası yasağın uygulanacağı şehirlerde insanlar fırın ve bakkallara akın etti. Bu akın sırasında ise bazı yerlerde gerginlikler hatta kavgalar yaşandı.

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Abdülkadir Ömür de sosyal medya hesabından yaptığı imalı paylaşımla bu yaşananlara göndermede bulundu.

Abdülkadir Ömür paylaşımında "Kuran'ın iki kapağı arasındakileri defalarca okudum. 90 yerde Allah'ın rıska kefil olduğunu tek 1 yerde ise şeytanın insanı fakirlikle korkutacağnı gördüm. Ne yazık ki insanlar, Rabbinin 90 yerdeni vaadini unutup şeytanın bir yalanına kanıyor" ifadelerine yer verdi.

Abdülkadir Ömür'den imalı paylaşım

.

Yorumlar (10)
Murat koc 10 ay önce
Muthis bir cocuk
oflu 10 ay önce
adamsın,,,,,,ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN,,,,KÜÇÜK DEV ADAM.
Baloglu 10 ay önce
Bal bal
muhammet yazici 10 ay önce
maşaALLAH kardesime
şenol 10 ay önce
Rabbim daima yanın da olsun güzel kardeşim. Olayı ne güzel özetlemişsin ağzına sağlık.
Öztürk 10 ay önce
Allahım kimseyi bugünlerde aklın dan zay eylemesin
analist_61 10 ay önce
güzel dedin. ama atladığın önemli bir nokta var; evinde 2-3 çocuk var, rezervin yok. kıt kanaat yaşıyorsun. devlete de güven kalmamış zaten. nasıl panik yapmasın bu insanlar. herkes senin gibi tuzu kuru mu kardeş?
analist_61 10 ay önce
birbirinin üstüne binip ekmek alma yarışına girmeyi savunmuyorum. sadece konuyu ilahi boyutta ele almaktan ziyada ülkenin ve malesef bilinç noktasında geri bırakılmış insanımızın gösterdiği refleksi doğru değerlendirip benzer hataları yaşamamak adına değerlendirme yapmak gerekir diyorum.
ICH 10 ay önce
Adamlar arayın getirelim diyor, daha ne diyecek. Kendisi gidip alınca, bedava mı alıyor. Bu günleri de önceden düşünecektik, herkes lüx, hava peşine düşmüş, zengini fakiri. Gözler telefonda face de akıllar havada. Alın size bol bol zaman, sabah akşam bakın. Bu virüs bu gün geçsin, herkes kaldığı yerden tam gaz devam. Bilmem ne olacak bu halimiz.
Tt 10 ay önce
Hala olayın farkında değilsiniz cahiller
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@